Neden Maris Global

Dünya ekonomisinin büyük bir bölümünü kaplayan ve işçiliğin genellikle yapıldığı ülkelerden birisi Çin’dir. Kullandığımız bir çok ürünün marka ayırmaksızın Çin’de üretim sürdürüyor.

Bunun sebeplerinin en başında ise uygun fiyatlarda işçilik yapılmasıdır. Artık dünya üzerindeki firmaların hemen hemen hepsi çin’de bir üretim bölgesi oluşturmuştur. Bu oluşumları daha öncesinde araştırmak ve Çin’de size yardımcı olabilmek adına birçok firma kurulmuştur.

çin fuarları
çin fuarları

Sadece üretim değil, aynı zamanda ithal etmek istediğiniz ürünlerde bulunabilir. Bu ürünleri de firmalardan almadan önce iyi araştırmanız gerekir. Bunu yaparken de profesyonel bir yardım almanız gerekir. Çünkü ülkedeki firmaların güvenilirliği, pazar durumunu araştıran birçok danışman firma bulunmaktadır.

Türkiye’deki bu firmaların en başarılılarından birisi de Maris Global firmasıdır. Sadece Türkiye’de değil, Almanya, Hollanda, İsveç gibi büyük Avrupa ülkelerinde de hizmet veriyor. çin danışmanlık hizmeti alarak firmaların güvenilirliğini, üreticiler hakkında bilgileri daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Maris Global’i tercih ettiğiniz takdir de sizin için çin fuarlarında sizlere de yer bulabilir ve ürünlerinizi büyük bir pazara tanıtabilirsiniz. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments

  1. Ben çinden ithal oyuncak barbie bebek getirmek istiyorum bunun için uygun güvenilir fir firma var mı ? Ayrıca her dönem farklı ürün getirtilecek 1 dönem bebek 1 dönem oyuncak araba vs.

  2. Firmamın uluslararası fuarlarda bulunmasını istiyorum bunun için yardımcı olur musunuz medikal ürün fuarlarında stand açmak istiyorum

  3. Şimdi çinden ithal ürün getirttiğimizde burada satılırken bir çok kişi ürün kaliteli olsa bile Made In China yı görünce tedirgin oluyor ve almaktan vazgecebiliyor sahte oldugunu düşünüdğünden dolayı bunun bir çözcümü yok mudur ? PRC diye bir şey görmüştüm Made In Prc onu anlatır mısınız o hangi ülke nasıl oluyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.