modayla iç içe bir yaşam

Modayla İç İçe Bir Yaşam

Moda hayatımıza yön veren en temel olgulardan biridir. Modayla iç içe bir hayata yaşamak, hayattan kopmamanın da bir ön koşuludur aslında. Günümüzün her anlamda en önemli konusu olan moda en çokta kadınların takip ettiği şeylerdendir. Kadınların modayla olan ilişkisi erkeklere nazaran çok daha farklıdır.

modayla iç içe bir yaşam
modayla iç içe bir yaşam

Kadınlar Modanın Gerçek Takipçileridir

Tabii ki erkeklerden de modaya düşkün olanlar, giyimine kuşamına dikkat edenler çoğunluktadır ama hiçbir erkek kadın kadar olamaz. Kadınların modaya bakış açısı daha geniştir. Bir kere her bir kadının arasında derin ve aşılmaz bir rekabet vardır. Kadınlar daima birbirleri arasında yarış halindedir.

Kadınlar Arasında Aşılmaz Bir Moda Savaşı Vardır

Kadınların birbirleri arasındaki bu enteresan savaşı moda üzerinedir. Hepsi diğerinden daha önde olmak ve şıklığıyla da diğerine fark atmak ister. Çünkü kadın camiasında moda farklı algılanıyor. Özellikle davetlerde bu çok daha fazla ortaya çıkıyor. Davetlerde kadınlara dikkatli bakıldığında her birinin şıklığı diğerinden fazladır. Belli ki ortada yine bir savaş vardır.

moda ve kadın
moda ve kadın

Kadınlar hayatlarının her alanında modayı benimsemişlerdir. Davetlerde de yılın en şık ve en gözde kıyafetini tercih ederek gecenin yıldızı olmayı hedeflerler. Aynı zamanda ev dekorasyonunda da bu yolu izlerler. Evlerine en şık ve en son moda ürünleri almaya çalışırlar. Erkeklerse daha az moda hayranlıklarıyla şaşkın bir şekilde kadınları izler dururlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.