Modaya esir olmayın

Kadınların dış görünümlerine önem vermesi yanında makyaj, kozmetik ürünler ve moda konusunda da daha dikkatli olmalarına yol açmaktadır.

Aslında dünyanın tek bir bütün olduğu belki tek konu olan moda konusunda tüm herkesin aynı kıyafet türlerini giymesinin bazı durumlarda hiç gerek olmadığını ve kendinize özgü bir giyim tarzı ile başka bir görünüm içerisine girerek farkınızı kendiniz ortaya koyabilirsiniz.

Modaya esir olmayın
Modaya esir olmayın

Modanın dışındaki her şeyin dikkatlice inceleyerek kafanızda değişik uyumdaki kıyafetleri kendiniz terzide diktirebilir ve kimsede olmayan bir kıyafete sahip olabilirsiniz.

Özellikle gece yemeklerinde daha çok pişti oldu tabiriyle karşılaşan kişilerden olmak istemiyorsanız kendinize uygun bir terzi ve dikimine güvendiğiniz bir terzi bularak kendi kıyafetinizi diktirebilirsiniz.

Kışa girerken bol kesimli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Kaftan tarzı adı verilen kıyafetleri hepiniz biliyorsunuzdur ve bu sene moda dışında kendi istediğiniz kaftan modellerini diktirebilir.

Böylece hem kendi tarzınızda bir dikimdeki elbiseye, hem de istediğiniz renkteki kıyafet uyumunu rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz.

4 comments

  1. Günümüzde modaya önem veren çok fazla kişi var.Fakat ben modaya pek önem vermem.Herkes bu senenin modası bu bundan alacağım diye tutturur.Ben ise modadan uzak kıyafetler tercih ederim.

  2. aynen moda olan kıyafetlerin fiyatlarını da baya şişiriyorlar gereksiz yere fazla para veriyoruz ha beğenerek alırsın orası ayrı ama modaya uymak gibi bi gayen oldumu bırakamıyosun geri bağımlılık yapıyor.

  3. moda denen şey zaten bazı markaların ortaya çıkardığı yeni ürünlerini satabilmek için yaptıkları şey. hiç bu oyunlara gelmeye gerek yok.

  4. moda esareti boş insanların uğraşacağı şeyler gibi geliyor bana. bunu hastalık haline getirmek çok saçma. ben mavi kazağımla yeşil pantolonumu giymeyi sewiyorsam giyerm arkadaş ama hastalık haline getrenler onları öyle giymek istedikleri halde modaya uymuyor dye değiştryorlar. bu gerçekten esirlk oluyor:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.