Yüksek Bel Pantolon

Modanın Yeni Trendi Yüksek Bel Pantolonlar

Her sezon modanın değişen farklı bir yüzü ile karşılaşıyoruz. Bu sezonu trendi de yüksek bel pantolonlar. Aslında bu bu akım kış aylarında başlamıştı. Hanımlar kışın da bol bol yüksek bel pantolonlar giydiler ve şimdi de yaz aylarında da buna devam edebilecekler.

Yüksek Bel Pantolon
Yüksek Bel Pantolon

Yüksek Bel Parçalarınızı Günün Her Saati Kullanabilirsiniz

Dar paça olan yüksek bel pantolonlarınızı basic t-shirtlerinizle ya da gömleklerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Üstelik altına da babet, spor ayakkabı ya da sandalet tarzı açık ayakkabıları rahatlıkla giyerek günün her saati dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Yüksek bel modası sadece pantolonlar için geçerli değil elbette. Şortlar aynı akıma kapılmış gidiyor.

Özellikle bacaklarına güvenen genç hanımlar yüksek bel jean ya da kumaş şortlarını gündüz saatlerine uyarlayabildikleri gibi aynı zamanda akşam bu kılıkla dışarıya çıkabiliyorlar. Bazı hanımlar bu trendi biraz demode buluyor olabilirler fakat yüksek bel her zaman kadınları daha iyi gösteren bir formdur. Özellikle de karın bölgenizde fazlalılığınız varsa sizin için en ideal seçimler yüksek bel formundaki pantolonlar olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.