Michael Kors İstanbul

Michael Kors İstanbul Bayileri

Michael Kors Amerika’da farklı ülkelerden gelen insanların modayı belirlediği bir dönemde kendi ülkesinde ve topraklarında modayı belirleyen isimlerden bir tanesi. Amerika’da New York’ta yapılan defilelerde Fransız, İtalyan ve Malezyalı tasarımcıların ağırlıkla olduğu sektörde kendine has tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü bir modacıdır Michael Kors. 2004 yılında ABD moda konseyi başkanı olan bu görevini başarıyla yürüttükten sonra eski işine modaya geri döner.

Çanta, parfüm, kadın kıyafetleri alanında ağırlıklı üretim yapan Michael Kors İstanbul da ürünlerini satışa sunuyor. Dünyanın önde gelen markalarının Türkiye’de satış merkezi olarak faaliyet gösterdikleri İstanbul’da Michael Kors da İstinyepark’da ürünlerini satışa sunuyor. Bayanlar büyük bir hayranlıkla takip ettiği Michael Kors ürünleri aynı zamanda Beymen’in internet sitesinde de satışa sunuyor.

Michael Kors İstanbul
Michael Kors İstanbul

Michael Kors İstanbul

Marka tekstil alanında pek çok farklı dalda faaliyet gösterse de ülkemizde çantaları ayrı bir ilgi görüp farklı bir sevgiyle karşı karşıya kalıyor. Michael Kors İstanbul şubelerinde en çok satılan ürünlerin başında çantalar geliyor. Abartılı gösterişten uzak olan ve kalitenin zarafetiyle ön plana çıktığı çantalardan oldukça sade bir tasarıma sahip.

Bayan cüzdanlarında tek renk ve orijinal deri kullanılırken çantaların ön yüzende Michael Kors yazısı standart olarak kullanılıyor. Kol askılı ve çok bölmeli çantalarda ise MK logolu tokalarda kendisini net bir şekilde gösteriyor. Birbirinden farklı cüzdan ve çanta modelleriniadresinde bulabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.