Mevsimlere Göre Sokak Modası

Her mevsim farklı kıyafet türlerine gereksinim duyuyoruz. Buna bağlı olarak da kıyafet seçimleri her mevsim farklı trendlerden etkilenebiliyor. Geçtiğimiz yıl bayanlar, en çok rahatlığı sebebiyle taytları tercih etti. Tayt modası bu yıl da devam ediyor, üstelik modelleri çeşitlenerek. Deri, tül detaylı, düğmeli, fermuarlı vs. tayt modelleri bayanların en çok sevdikleri ürünler arasında yer alıyor.

Bu yıl özellikle sonbahar ve kış ayları oldukça sıcak geçti.  Kalın kabanlar yerine deri montlar, mevsimlik montlar ve salaş hırkalar çok fazla tercih ediliyor. Özellikle tayt ve çizme kombinasyonu ile çok şık görünümler sağlanmaktadır.

moda
moda

Geniş paçalı pantolonlar ile yakasız ceketler bu yıl da çok moda.  Bu yıl en çok dikkat çeken kıyafet ise yelekler. Özellikle kürklü, tüylü modelleri ile yelekler bayanların gözdesi haline geldi. Gerek pantolonlarla gerek eteklerle çok güzel kombinasyonlar oluşturulabilen yelek modelleri, uzun ve kısa formlarda bulunabiliyor. Bu yıl sonbahar ve ilkbahar aylarına çeşit çeşit yelekler damgasını vuracak.

Moda renkler

Kış aylarında genelde koyu renkler tercih ediliyor. İlkbahar aylarında ise pastel renkler ve açık renk tonları kullanılmaktadır. Yaz ayları herkesin bildiği gibi cıvıl cıvıl tüm renklerin görüldüğü bir mevsimdir.

Renkler hakkında genel bir şey söylemek pek doğru değil, renkler tamamen kişilerin zevklerine bağlı olarak tercih edilmektedir. Moda hakkında her şeye trkadin.com ‘da ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.