McQ Alexander McQueen Özel Tasarımları

Uzun yıllar dünya modasına yön vermiş başarılı tasarımcı McQ Mc Alexander McQueen tarafından yaratılmış markanın seçkin stildeki ürünleri, tasarımcının dünyaya bıraktığı küçük şıklıklar olarak dünya genelinde adeta bir sanat eseri olarak değer ve talep görmekte.

McQ Alexander McQueen
McQ Alexander McQueen

Maskülen yaklaşımı ile kadın ve erkek modasında kendine özgü bir alan açma cesaretini göstermiş olan başarılı İngiliz modacının tasarımlarında yer alan keskin hatlar insan bedeninin güzelliğini ön plana çıkaran özgün dokunuşları ile giyinmeyi bir sana dönüştürmekte.

Yıldızların Modacısı McQ Mc Alexander McQueen

Prens Charles ve Mikhail Gorbocev gibi pek çok kişi için giysi tasarlamış olan McQ Mc Alexander McQueenaynı zamanda Hollywood yıldızları ve müzik dünyası ikonlarının da tercih ettiği bir tasarımcı idi. Birçok yerel moda ödülünün yanı sıra 2003 yılında Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi Yılın Uluslar arası Tasarımcı ödülünü de almış olan Alexander McQueen, tasarım alanında özel bir yetenekti.

Türkiye’de dünya genelinde talep gören seçkin markaların yer aldığı Beymen markası altında satılmakta olan Alexander McQueen etiketli şık ve özel ürünler, Beymen avantajı ile ayağınıza kadar sunulmakta. Tasarımlarında çarpıcı ve yalın desenleri kullanması ile bilinen özel tasarımcı, en zirvede olduğu dönemde kendini asarak intihar ederek bu kez farkını dramatik bir biçimde göstermişti. En özel Alexander McQueen ürünlerine fırsatlı koşullar içinde adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.