Laptop Kullanmak Sosyal Medyaya Zaman Ayırmanızı Sağlıyor

Intel® İşlemci B815 (1.60GHZ 2MB / Çift Çekirdekli) veya Intel® Core™ i3 İşlemci i3-2350M (2.30GHZ 3MB) işlemci (işlemcide değişiklik, modele göre farklılık gösterir), 4 GB DDR – III bellek, ekran; 14”WXGA(1366 x 768) ya da 15.6 “WXGA (1366 x 768) ekran ölçüsüne sahip olan bir notebook kullanarak, sosyal medyaya giriş yapmak, sosyal medyada kendinize ayrılmış olan yeri almak çok daha konforlu oluyor.

Sizinle birlikte her yere gelebilecek olan bir bilgisayar kullanmak istiyorsanız bu bilgisayar mutlaka dizüstü modellerden biri olmalıdır. Dizüstü bilgisayar kullanarak sosyal ağlara giriş yaparken hiçbir engel ile karşılaşmayacaksınız.

notebook
notebook

Notebook Ve Sosyal Ağlara Ayrılan Zamanlar

Arçelik kalitesine güvenerek almış olduğunuz laptop modellerin değişkenlik gösterebileceği özelliklerden bazıları şu şekildedir; Intel HD ekran kartı, dvd disk – dvd yazıcı, 1.3 Mp kamera, 10/100/1000 Mbps ağ bağdaştırıcısı, kablosuz ağ kartı, bluetooht, Intel HM65 seti ve ethernet olarak da 10/100/1000 Mb/s vardır.  Kensington kilit özelliği sayesinde de daha güvenilir bir laptop kullanabilmenin verdiği keyfi yaşayacaksınız. Laptop modellerinin bağlantı noktalarına dair özelliği ise; usb 2.0 x 3, vga çıkışı x 1, hdmı x 1, 1 adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklık çıkışı, sd, mmc, ms kart okuyucu, hoparlör ve mikrofon vardır.

Bu özelliklere sahip olan laptop / notebook modellerinin Türkçe Q klavyesinin olması da yazı yazarken size ilham verecektir. Laptop modelleri hakkında daha detaylı bilgiler, notebook fiyatları ve daha nicesi için ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.