Laptop Kullanımının Farkı Teknik Özelliklerinde Saklı

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte artık, kullanmış olduğunuz her türlü üründen beklediklerimizde bir artış oluyor. Her türlü üründen beklediklerimizde bir artış olmasının tek nedeni ise; sürekli olarak gelişen teknoloji dünyasının bizlere daha fazlasını verebileceğini bilmek ve tatminsiz olmaktır.

Grundig markasına ait bir laptop alarak, teknolojiden en iyi hali ile yararlanabilirsiniz. alacağınız güzel bir laptop ile hem evinizde, hem de iş yerinizde ve tatilde bilgisayar kullanabilecek, bilgisayarınızdan uzak kalmayacaksınız.

laptop
laptop

Laptop Kullanarak Teknolojinin Sağladıklarından Faydalanın

Grundig kalitesine güvenerek alacağınız laptop modellerinin teknik özellikleri arasında; Intel®  İşlemci B815 (1.60GHZ 2MB / çift çekirdekli), Orijinal Windows® 7 Starter TR işletim sistemi, 14“ ekran wxga (1366 X 768), 2GB DDR-III bellek, 320 GB sabit disk, Intel HD ekran kartı, dvd disk – dvd yazıcı, 1.3 Mp kamera, 10/100/1000 Mbps ağ bağdaştırıcısı, kablosuz ağ kartı, bluetooht, Intel HM65 yonga seti vardır.

Bağlantı noktaları olarak; usb 2.0 x 3, vga çıkışı x 1, hdmı x 1, 1 adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklış çıkışı, sd, mmc, ms kart okuyucu, dahili mikrofon, dahili hoparlör, Türkçe Q klavye, 2.1 kg ağırlık, kensington kilit ile sağlanan güvenlik, 6 hücreli Li-ion 4300mAh batarya da laptop modellerinin teknik özellikleri arasında bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Grundig kalitesine güvenerek almış olduğunuz laptop 24 ay garanti kapsamındadır. 24 ay garanti kapsamında olan laptop ile teknolojiden çok iyi yararlanacaksınız. Alacağınız laptop ile sizlere hediyeler de verilemelktedir.

Bu güzel hediyeler arasında; Microsoft Security Essentials Antivirüs Yazılımı, taşıma çantası ve Microsoft Office® Ev ve Öğrenci 2010 vardır. Daha ayrıntılı bilgiler için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.