Lanvin bot modelleri 2012

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde yani kışa hazırlandığımız şu günlerde daha şimdiden kış modası rüzgarına kapıldığınızı biliyoruz.

Özellikle değişik tarzda ve kalitedeki bot modellerinin ne kadar ilginizi çektiğinizi biliyoruz.

Lanvin bot modelleri 2012
Lanvin bot modelleri 2012

Bir kadının kış aylarında giyebileceği en güzel ayakkabı modeli bot ve çizmedir ve Lanvin de sizlere hem sonbahar aylarında giyebileceğiniz hem de kışın ayağınızı sıcak tutan kısa platformlu botuyla karşımıza çıkıyor.

Lanvin Fransa’nın Paris şehrindeki en iyi markalarından biri olduğunu modayı yakından takip eden hanımlar bilecektir.

Lanvin paris 2012
Lanvin paris 2012

Aslında Lanvin adı daha çok Lanvin bayan parfümleri ürünüyle daha fazla kulak aşinalığı olduğuna eminiz.

2012 lanvin bot modeli
2012 lanvin bot modeli

Fakat bu kaliteli firmanın hem parfüm konusunda hem de bot konusunda kalite ve şıklığın adresi yönünde çalışmaları siz moda severleri hayal kırıklığına uğratmayacağına emin olabilirsiniz.

Şunu da belirtmeliyim ki kış aylarında yoğun yağmurdan dolayı nereye bastığımızı bilmediğinin farkında olan Lanvin markası kısa platformlu botlarıyla yere daha sağlam basmamızı hedefleyerek herhangi bir sakatlık çıkmamasını da hedef almış olduğunu söyleyebiliriz.

Modayı yakından takip eden ve marka olmasına önem veren bayanların Lavin kısa platformlu botu rahatlıkla giyebileceğini belirtmek isterim.

3 comments

  1. Bu ayakkabıları çok sevdim.Çok hoş duruyor.Üstelik kışlık kıyafetlerin altınada yakışacağını düşündüğüm için bu ayakkabıdan almayı düşünüyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.