Kumaş pantolonlar modelleri 2012

Moda kumaş pantolonlar etek tarzında elbiseleri giyinmesini sevmeyen bayanlar için oldukça önemlidir.

Moda her yıl biraz biraz değişim gösterse de moda kumaş pantolonlarında çok da fazla değişiklik gözlenmemektedir.

Kumaş Pantolonlar modelleri 2012
Kumaş Pantolonlar modelleri 2012

Moda kumaş pantolonları aslında daha farklı gösterse de yine de kot haricinde kumaş pantolonlarında her zaman olmasa da diğer üzerinize aldığınız kıyafetlere göre genellikle belden bol kesimli kumaş pantolonları bayanları daha zarif göstereceğinden emin olabilirler.

Çoğu zaman giysilerin güzelliğine göre giyim tercihlerinizi yapsanız da aslında vücut ölçülerinize göre tercihler yapmanız çok daha doğru olacağını buradan belirtmek isterim.

Kısa boylu ve zayıf vücuda sahip olan kişilerin kumaş pantolonu seçiminde bel kısmının basenleri de kapsayacak şekilde bol kesimli ve aşağıya doğru daralan tercihler hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Basen kısımları geniş bayanların ise daha dar kesimli kumaş pantolonlarının yanında üzerlerine giyecekleri dar elbiseler ile aynı görüntüyü yansıtmak mümkün olacaktır.

Daha sonra ise moda kumaş pantolonlarının yanında çanta ve aksesuar takılarınızla giyiminizi tamamlayabilirsiniz.

2 comments

  1. ya ben kot pantolona alıştım kendimi bildim bileli kot pantolon giyerim lisedeyken bile gri kot giyiyordum. fakat bi bankada işe başlıyorum ve kumaş pantolon şart. giydim bi kaç tane pantolon emanet gibi durdu. bu fotodaki braz daha yaşıma uygun sanırım böyle bişey alayım bari.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.