KOMPRESÖR ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Sanayi alanında birçok meslek grubunun olmazsa olmaz cihazları vardır. Mobilya ve Ahşap sektörlerinin olmazların birisi CNC makineleri ise diğeri de kompresör‘dür.

Sanayi alanda firmalara, işletmelere büyük kolaylık sağlayan kompresörlerin, günümüz teknolojisinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar başlıca Vidalı Kompresör, Silobas Kompresör, Pistonlu kompresör ve Gemi kompresörlerdir. Bu kompresörlerden sanayilerde büyük ölçekli işletmelerde en çok kullanılanı Vidalı kompresördür. Birçok vidalı kompresör modelinin yer aldığı Teknos Kompresör 65 yıldır ülkemizde birçok firmaya çözüm ortaklığı yapmış firmadır. Üstün Hizmet Anlayışı ve Kaliteli ve Konusunda uzman kadroları ile ürünlerine 7 gün 24 saat teknik servis imkânı sunan Teknos Kompresör konusunda Lider olmuştur.

Teknos Kompresörde, kompresör fiyatları da oldukça uygundur. Uygun ödeme koşullarının yer aldığı Teknos Kompresörün ürünleri, firmanın misyonu ve referansları hakkında bilgi almak için http://www.teknoskompresor.com internet adresine girebilirsiniz.
İnternet sitesinde ayrıca Teknos Kompresör ürünlerinin Yerleşim ve Bağlantı şekillerini görebilir, bu şematiğe göre işlemlerinizi yapabilirsiniz. Teknos Kompresör ürünlerine parça ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermektedir.

3 comments

  1. Kaliteli yerlerden alış-veriş yaparım. Silobas’ın kalitesini korumak için. Birde burayı deneyelim…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.