kislik-pantolon-modelleri

Kışlık Pantolon Modelleri 2012

Etek giymeyi zor ve sevimsiz bulan kadınların kurtarıcısı olan pantolonlar 2012 sonbahar kış modasında da kurtarıcıları olmaya devam edecek.

Ancak bu kez farklı bir açıyla: Yüksek belli yeni modelleri ile. Bu sezon yüksek belli pantolon modelleri yeni trendler arasında yerini alacak ve bayanların daha da vazgeçilmezi haline gelmeye başlayacak diyebiliriz.

2012 Kış Pantolon Modası yüksek bel modellerden oluşuyor. 1970’li yılların yüksek bel pantolonları bu yıl da kadınların tercihi oluyor.

Erkek pantolon modellerinde yıllardır kullanılagelen düğmeler bu yıl kadın pantolon modellerinde fermuarın yerini almış gibi görünüyor.

Kışlık Pantolon Modelleri 2012
Kışlık Pantolon Modelleri 2012

Düşük bel modasını hızla silip süpürecek gibi görünen yüksek bel pantolonlarda derin ve dar cepler dikkat çekiyor. 2012 bayan pantolon modellerinde keskin çizgilerden ve geniş paçalardan uzak duruluyor. Kot pantolonların yanında 2012 sonbahar kış pantolonlarına gabardin modeller damgasını vuracak gibi görünüyor.

Kışlık Pantolon Modelleri 2012
Kışlık Pantolon Modelleri 2012

Gittikçe daralan paçalar ve büyüyen cepler bayan pantolon modasının en belirleyici özellikleri arasında yer alıyor. Kadife pantolonların da modaya eşlik ettiği görülüyor.

2012 bayan pantolon modası geçen yıllara göre çok daha zengin model seçeneğine sahip bulunuyor. 2012 pantolon modası bayanlara rahatlığı ve estetiği bir arada sunacak gibi görünüyor.

Kışlık Pantolon Modelleri 2012
Kışlık Pantolon Modelleri 2012

2 comments

  1. bu kışlık yazlık olayını ben tam çözemedim yaa ben yazın daha ince giyerim de kışın da normal olanları tercih ederim yani. ayrıca kışlık diye almam. kot pantolonda markalar tercihimdir. gerçekten adamlar işini biliyor 🙂

  2. bana göre pantolon sadece kışın giyilen bişeydir yazın şort, etek çok rahat oluyor sıcakta pantolon giyip boğulmaya gerek yok bence

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.