Kış modası 2012

Kış yaklaşıyor ve kışın habercisi olan sonbahar aylarında kıyafetlerimizin bazılarını raflara kaldırırken bazılarını da raflardan indirmeye başladık.

Herkes için geçerli olsa da moda sürekli şekilleniyor ve seçeneklerin giderek artması giyim konusunda bizlere oldukça fayda sağlıyor.

Kış modası 2012
Kış modası 2012

Kadın olmanın verdiği moda tutkusunu yaşamayı seven hanımların sürekli yeni trend kıyafetlerden haberdar olması da bu nedenle oldukça önemli konular arasında yerini almaktadır.

2012 Kış modasında bebe yakalı kıyafetler karşımıza çıkıyor. Peki bebe yakalı kıyafetler giyim açısından tam isteneni verebilecek mi bilmiyoruz ama pek öyle gözükmeyeceğe benziyor. Sırf moda uğruna giyilecek bu bebe yakalı kıyafetlerde tercihlerinizin fazla olmadığını belirtmek isterim.

Kış modası 2011-2012
Kış modası 2011-2012

Genellikle bebe yakalı kıyafetler siyah ile birlikte tercih edilse de çok fazla şık ve çekicilikten uzak geldiğini belirtmek isterim.

2012 kış modası içerisinde yerini alan bebe yakalı kıyafetler dışında diğer çeşit modaya uygun son trend kıyafetlerin sizlere daha fazla yakışacağını düşünmeden de edemediğimin altını çizmek isterim.

2012 kış modası
2012 kış modası

2 comments

  1. kış yaklaştıkça vitrinleri süsleyen modeller insanın içini ısıtıyor.özellikle de tüylü kıyafetlere bayılıyorum.hepsinden alıp giymek güzel olmaz mı sizce.

  2. bencede çok güzel olur ama öğrencilik malesef insanı bu konularda sınırlıyor=) ama bu kış daha çok gençler için yani bizim için düşünülmüş modeller falan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.