Kış kreasyonu 2012

Hem sıcak hem de şık bir kış mı geçirmek istiyorsunuz. O zaman yapacaklarınız çok kolay. Ayrıca kadın olmanız kıyafet seçeneklerinizin fazla olması kış aylarında aslında daha da şık olmanızı kolaylaştırdığından dolayı oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz.

Kış aylarında giyim tercihinizi her kıyafetten yana kullanabileceğinizden dolayı önce kış ayı kazak modellerine bakabilir ve değişik oldukça yünlü ve düzgün pastel renklerdeki bir kazak modelinin yanında düz bir jeans ile güzel bir botla hem sadeliği hem de şıklığı karşınızdaki kişilere yansıtabilirsiniz.

Kış modası 2012
Kış modası 2012

Bunların yanında oldukça kalın yünlü şalları sırtınıza atarak farklı bir moda çizgisini kendi adınıza yaratabilirsiniz.

Bu şekilde giyinmeniz sizi hem farklı kılacak hem de aynı zamanda kış aylarını oldukça sıcak geçirmenize fayda sağlayacak.

Kış aylarında açık giyinmenin zor olduğu ve gece kıyafetleri açısından da biraz zorlu bir dönem olsa da kendi tercihlerinizden yapacağınız derlemeler ile birlikte oldukça şık görünmenizi sağlayabilirsiniz.

2 comments

  1. Artık kışlıkları gardroplardan çıkarmanın vakti geldi de geçiyor bile 🙂 kış modasına bayılıyorum ağır renkler, kalın kıyafetler falan 🙂

  2. kış geldi ama baya soğuk geldi aradaki kıyafetlerimiz kaynadı direk kalın montları botları çektik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.