Kim Kardashiandan gold for women

Dünya’ nın en çok konuşulan isimlerinden Kim Kardashian bu ününü paraya çevirmek konusunda her yolu deniyor. Gold for women’ da bu konseptin içerisinde piyasaya çıkan bir parfüm olarak dikkat çekiyor.

Kim Kardashian Gold for Women’ ın satış sloganı ise “günlük hayatın içinde sonsuza kadar unutulmayacak güzellikler” olarak belirlenmiş.

Kim Kardashiandan gold for women
Kim Kardashiandan gold for women

Sıcak bir yaz kokusu şeklinde nitelendirilen Gold for Women, üst notalarında karabiberin sert ve vurucu kokusundan pay alıyor. Karabibere bergamot ve greyfurt eşlik etmekte. Orta notalarda ise yasemin, gül ve menekşe kullanılmış. Ana notalarda ise benzoinin rahatlatıcı etkisi hemen koku duyularınızı harekete geçiriyor.

Sandalağacı gibi genel kokular da ek olarak kullanılmış. Kokunun asıl sürprizi olarak orta notalara saklanmış menekşe aroması dikkati çekiyor. Üst düzey parfümlerin sahip olduğu nota geçişini hissettiren Gold for women , bunu başarabilmek için menekşeyi hem alt hem ana notalarda geçişli olarak kullanmayı başarmış.

Kim Kardashiandan gold for women
Kim Kardashiandan gold for women

Kim Kardashian Gold for women gerek uzmanlardan gerekse tüketicilerden geçer not alamamış bir parfüm. Gold for women u diğer parfümlerden ayıran her hangi bir özelliğe rastlanmıyor. Şişe olarak ise koyu altın rengi bir form ile kahverengi kapak kullanılmış.

Genel olarak tüketiciler tarafından bir gündüz parfümü olarak değerlendirilen koku, gece kullanımına uygun bulunmamış durumda. Parfüm Edp şeklinde 50 ml ve 100 ml olarak bulunabiliyor.

5 comments

  1. çok kaliteli bir parfüm. ünlülerin zaten böyle bi takıntısı oldu kendi isimleryle parfüm yapmak fakat. bu parfüm gerçekten çok güzel olmuş adet yerini bulsun dye değil=)

  2. bu parfümü bende kullanıyorum çok hoş etkileyici olduğunu söylemek mümkün. her parfüm şişesi bittiğinde parfümümü değiştirirdim nerdeyse ama bu 3. şişem ve bitmek üzere hala değiştirmeyi düşünmüyorum..

  3. ben bu kadının hastasıyım zaten büyük ihtimal parfümününde hastası olurum. en iyisi ben kız arkadaşıma bi tane hediye edeyim=)

  4. ben bu parfümü kullanıyorum ve en sevdiğim parfümüm şimdiye kadar. ama malesef artık kokusunu alamamaya başladım alıştığım için bu yüzden değiştirerek kullanmak zorunda kaldm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.