Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim

Eklenme Eylül 1st, 2011 Kategori Sağlık Yazar TrKadın

Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim sorusunu genellikle kadın ve erkeğin ortak sorularından birisidir. Zayıf kişilerde dahi karında yağ oluşması mümkün olup eritmesi kolay olsa da yine de karın yağlarından kurtulmak tercih edilmemektedir. Sizler bu konuyu okuduğunuza göre biraz sabırla karın yağlarınızdan kurtulabileceğinizi belirtmeliyim.

Vücudun en kolay yağlanan bölgesi karın bölgesidir fakat en çabuk yağlardan kurtulabileceğiniz bölge de karın bölgesidir. Bu nedenle kısa bir sürede karın yağlarınızdan kolayca kurtulabileceğinize inanın.

YFhwW Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim

Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim

Karın yağlarından kurtulmak için spor salonlarına gitmeden evde yapacağınız birkaç yöntem ve ufak bir diyet ile kurtulabilirsiniz.

Mekik çekmek karın yağlarınızdan kurtulmanızı 2 ay içerisinde belli edeektir. Bununla birlikte hamur işinden, şekerden, tuzdan uzak tutan ufak bir diyetle 2 ay gibi kısa bir sürede karın yağlarından kurtulabilirsiniz.

Ayrıca ayakta dururken, ayaklarınız omuz hizasında açık bir şekilde ve elinize alacağınız uzun bir sopayı omzunuza koyarak sağa ve sola belinizi kıvırmadan döndüğünüzde de göbek yağlarından kurtulabilirsiniz.

'Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim' başlıklı yazı için 2 yorum

  1. 30 Eylül 2011, 19:42
    şengül
  2. 02 Ocak 2012, 01:59
    hüsran

Yorum yap
XHTML taglar::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>