Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim

Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim sorusunu genellikle kadın ve erkeğin ortak sorularından birisidir. Zayıf kişilerde dahi karında yağ oluşması mümkün olup eritmesi kolay olsa da yine de karın yağlarından kurtulmak tercih edilmemektedir. Sizler bu konuyu okuduğunuza göre biraz sabırla karın yağlarınızdan kurtulabileceğinizi belirtmeliyim.

Vücudun en kolay yağlanan bölgesi karın bölgesidir fakat en çabuk yağlardan kurtulabileceğiniz bölge de karın bölgesidir. Bu nedenle kısa bir sürede karın yağlarınızdan kolayca kurtulabileceğinize inanın.

Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim
Karın yağlarından nasıl kurtulabilirim

Karın yağlarından kurtulmak için spor salonlarına gitmeden evde yapacağınız birkaç yöntem ve ufak bir diyet ile kurtulabilirsiniz.

Mekik çekmek karın yağlarınızdan kurtulmanızı 2 ay içerisinde belli edeektir. Bununla birlikte hamur işinden, şekerden, tuzdan uzak tutan ufak bir diyetle 2 ay gibi kısa bir sürede karın yağlarından kurtulabilirsiniz.

Ayrıca ayakta dururken, ayaklarınız omuz hizasında açık bir şekilde ve elinize alacağınız uzun bir sopayı omzunuza koyarak sağa ve sola belinizi kıvırmadan döndüğünüzde de göbek yağlarından kurtulabilirsiniz.

2 comments

  1. ne yapsam da karın yağlarımdan kurtulamıyorum. yaklaşık 3 ay spor salonuna gittim fakat bana mısın demedi karın bölgem. sonuç vermeyen spor salonu olayından sonra evde denediğim yöntemlerle kilolardan kurtulmaya karar verdim. dediğiniz yöntemleri deneyecegim ama hamilelikten sonra deri yırtıklarım oluştu…
    peki bunun için önerebileceğiniz bir yöntem var mı ?

  2. bende karın bölgesindeki yağlardan sıkıntı yaşıyordum. bu yöntemleri denedim kurtuldum karın bölgesindeki yağlardan ama basenler kaldı. basenler için ne yapabilirim aceba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.