Kapşonlu Sweatshirt 2012

Bu senenin deri ceket öncesi modası erkeklerde kapşonlu sweetshirtler olucak gözüküyor.Sonbahar aylarının içine girmeye başlamamızla beraber rüzgarlı ve yağmurlu geçicek günler şimdiden bizi bekliyor ve sıcaklıklar yaz normallerinin altında seyretmeye başladı.

Kapşonlu Sweatshirt 2012
Kapşonlu Sweatshirt 2012

Soğuk ve yağmurlu havaların yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlamasıyla beraber deri ceketlerden önce sportif giyimi seven sportif giyime yer vermek isteyen her yaştan erkeğin, sonbahar ve kış aylarında en çok tercih ettiği giysilerden birisi şüphesiz ki kapşonlu sweetshitler.Gerekse sportif kullanım özelliği gerekse beklenmedik bir anda ortaya çıkan yağmur bu ürünleri erkekler için cazip hale getiriyor.

Kapşonlu Sweatshirt 2012
Kapşonlu Sweatshirt 2012

Erkeklerde kapşonlu sweetshirtler bu senenn yeni kış modası olarak karşımıza gelecek ılık havalarda ve yağmurlu havalarda öyle görünüyorki deri ceketlerimizin yerini bu sweetshirtler alıcak.Modaya uymak isteyen erkekler için bu sene sweetshirtler için Puma’nın birbirinden şık yeni tasarımlarını görebiliyoruz.

Kapşonlu Sweatshirt 2012
Kapşonlu Sweatshirt 2012

Bu sene dericektlerden önce sweetshirtler ile ılıman günleri geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor.Pumanın yeni 2011-2012 kış sweetshirt koleksiyonunu puma mağzalarındın raflarında inceleyebilirsiniz.

5 comments

  1. pumanın hep benm tarzımı yansıttığını düşünüyorum fakat Türkiyedeki çeşit azlığı beni diğer büyük markalara çekiyor mecburen. buradan bunu düşünmeleri için çağrı yapıyorum. beni kafa karışıklığı içinde bıraksınlar ki tek parça eşya alacağıma iki tane birden alayım. saygılarımla

  2. memur olduğum için dewamlı takım elbise giyiyorum rahat kıyafetlerimi ise haftasonuna saklıyorum. bu siteden baktım ve siyah sweeatshirt ü beğendim fakat bulamadım. daha sonra oradaki çalışanlara sordum internetteki sayfada görmüştüm diye. bilmiyoruz öyle bişey dediler. tanıttıkları modelleri kendilerinin bilmemesi garibime gitti. bunuda burda belirtmek istedim.

  3. sportif giyinmeyi seven bir insanım ve havaların soğumasıyla birlikte giyebileceğim en uygun giyisi kapşonlu ceketler. hem beni soğukta koruyor içinede tsört giyeblyrm bastıran sıcakta da çıkarıyorum ve bana ağırlık yapmıyor.

  4. biraz kilolu olduğum için sadece üstüme sweatshirt giyebiliyorum insanı gerçekten zayıf gösteriyor ayrıca soğuktan korunmak için ideal herkese tavsiye ederim =)

  5. valla bu sene daha bunları giyemeden montları giycez gibime geliyor havalar birden çok fazla soğudu bu sene. kendi adıma konuşuyum ben eskişehirde bunları giyip gezemem. donarım. yada içinden kat kat giyinmek gerekir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.