Kapişonlu sweetler tarihmi olacak ?

Eğer son bir hafta içerisinde internette giyim alışverişi için herhangi bir inceleme yaptıysanız yeni çıkan sweetleri mutlaka görmüşsünüzdür. Yeni çıkan bu sweetlerin moda olacağını muhakkak ilk görüşte anlayacaksınız. alışıla gelmiş standart sweetlerde biliyorsunuzki kapişon olmazsa olmazlar arasında yer alır.

kapşonlu sweatler
kapşonlu sweatler

Artık yeni çıkan sweetlerde kapişonlar yerine bere yakalara rastlıyoruz. Bere yakalar hem soğuğa karşı daha korunmalı olmanızı sağlıyor hemde görünüş açısından daha dekoratif ve şık bir görüntü elde etmeyi sağlıyor. Bu tür sweetleri artık internette değil çıktığınız giyim mağazalarında mutlaka göreceksiniz.

kapşonlu sweatler
kapşonlu sweatler

Çünkü modacılara göre bu yeni sweetler eğer beklenen ilgiye ulaşırsa kapişonlu sweetler tarih olabilir ve bunların yerini yeni bere boğazlı sweetlerimiz alabilirler. Öncelerde sadece internet aracılığı ile rastlamanın mümkün olduğu bu sweetleri bu haftadan itibaren çoğu giyim mağazasında bulmamız ve satın almamız mümkün olacak gibi görünüyor.

kapşonlu sweatler
kapşonlu sweatler

2 comments

  1. Bu sene çoğu kişinin üstünde göreceğiz kapşonlu sweetleri.bunlar insana çok güzel ve şık görünüm sağlıyor.Aslında bende çok seviyorum.

  2. kapşonlu sweetleri çok sewerm ben hatta wazgeçilmezlerim. onlar tarih olursa bende tarih olurum, hayata küserim falan filan demycem. kapşonlu sweetler bitmesin küresel ısınmaya hayır=p

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.