topuklu ayakkabı

Kadınların Vazgeçilmezi Topuklu Ayakkabılar  

Kadınların gardırobunda en çok alınan 2 temel parça vardır. Çanta ve ayakkabı. Ayakkabı deyip geçmek de olmaz. Topuklu ayakkabı var, babet var, spor ayakkabı var. Var da var yani. Kocaman bir okyanus gibi.

Kadınlar bir yere giderken ayakkabı ve çanta uyumunu sağlamak için inanılmaz emek sarf ederler. Çünkü kıyafet ne kadar güzel olursa olsun, yanlış ayakkabı seçimi bütünlüğü bozacaktır. O yüzden ayakkabı deyip geçmemek lazım.

Topuklu Ayakkabı Giymenin Püf Noktaları

Bu kadar ayakkabı çeşidinde, özelikle topuklu ayakkabı, kendini daha çekici, daha kadınsı göstermek isteyen kadınların temel tercihidir. Günümüzde bu ayakkabılar hemen hemen her yerde giyilebilir hale geldi. Öyle ki spor ayakkabıların bile topuklu olanları mevcut.

Birçok kadın için ise stiletto bir tutku adeta aşktır. Ayakkabılığında onlarca stilettosu olan kadın bulmak hiç de zor değil. Çünkü stiletto’lar ne ile giyilirse giyilsin, kişiyi olabildiğince zarif gösterir.

topuklu ayakkabı
topuklu ayakkabı

Son dönemlerde ise kullanım kolaylığı açısından platform, dolgu topuklar ve yüksek tabanlı ayakkabılar yaşamımıza girmiştir ki kadınlar böylece hem topuklu giymekte, hem de çok yorulmamaktadır.

Yalnız topuklu ayakkabılarda; özelikle sivri burunlu olanlarda, ayak sağlığını zorlayacak etkiler olabileceğinden, model seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Bu tür ayakkabılar seçilirken, mutlaka iyice denenmeli, parmakların sıkışmadığına, rahat yürünebildiğine dikkat edilmelidir. Bu yüzden kaliteden ödün vermemek oldukça önemlidir.

Sonuçta ister stiletto alın, ister platform topuklu olanlardan… Size en uygununu, en kalitelisini bulabileceğiniz t adresine uğramdan karar vermeyin.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.