Kadınların Tutkusu Moda!

Moda, geçmişte sadece bir rengi ve bir tarzı anlatırken günümüzde yaşam tarzını belirleyen faktörlerin en başında gelir. Elbette her yıl değişiklik gösteren giyim kuşam tarzı ve renkler evlerinde baş konukları haline gelmiş halde.  Kırmızının çekiciliği, pembenin masumiyeti ve mavinin asaleti her zaman kullanılan renkler olduğunu kanıtlamakta. 2014 yazında ise plajlarda ve sokaklarda içimizi ısıtacak renk olarak modacılar mor rengini belirlemişler. Lavanta kokulu bayanlara çok yakışacak olan bu rengi, evlerimizi dekore ederken de rahatlıkla kullanabiliriz.

Sezonun moda renkleri, kısa etekler, ekose gömlekler ve çiçekli tişörtler ile bir bütün halinde düşünüldüğü zaman ortaya renk cümbüşünü andıran görüntüler ortaya çıkar. Bu yıl kış aylarında sıkça gördüğümüz koyu yeşil, gri tonları ve kırmızı bayanların sürekli kullandıkları renkler haline geldiler.

moda
moda

Eksi zamanlarda daha çok dar ve abartılı makyajla kullanılan kıyafetler günümüz modasıyla şekil değiştirdi ve sokak modası neden salaş, rahat bir tarzı ortaya çıkardı. Bu sayede her zaman rahat olmak isteyen hanımlarda trendi ve modayı yakaladı.

Siz Modaya Değil, Moda Size Uysun!

Uygun kombinler ve seçimler yaparak birbirinden alakasız kıyafetleri rahatlıkla kombinleye bileceğiniz bu yeni tarz sayesinde dolabınızda hiç kullanmam dediğiniz raflara kalkan kıyafetleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Unutmayın! Her zaman moda sizin tarzınızı yansıtmaya bilir. Bunun için vücut hatlarınıza ve ten renginize uygun kıyafetler seçmeli sizde kendi tarzınızı ortaya koymalısınız.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.