giyim

Kadınların İlgisini Çeken İnternet Siteleri

Eskiden gazetelerin hafta sonu ekleri vardı. Gazetenin ağırlığı bile değişirdi, elinize aldığınızda hissederdiniz. Bu magazin ekleri çok renkli, bol fotoğraflı ve nispeten hafif konularda yazılarla dolu olarak çıkardı. Eğlenceli zaman geçirirdiniz, hatta bazen ilgi çekici konularda çeşitli bilgiler bile edinebilirdiniz. Örneğin çaydanlıktaki kireçlenmeye karşı içinde yumurta kabuğu kaynatmanın ne kadar işe yaradığını kadınlar bu gazetelerden keşfettiler ve birbirlerine aktardılar.

giyim
giyim

Hele Zeki Müren’in son kıyafetleri hiç değişmeyen konulardandı.  Günümüzde bu ekler hala devam ediyor. Hatta hafta sonunda ek vermek bazen dev boyutlara ulaşıyor. A.B.D’nin ünlü gazetesi New York Times’ın hafta sonu bir buçuk kiloya yakın ağırlıkta çıktığı söyleniyor. Şimdi bütün bu konuları internette kadınlara yönelik sitelerde bulmanız mümkün. Üstelik sadece hafta sonu değil, ilgi duyduğunuz, merak ettiğiniz her konuya 7/24 bu sitelerden ulaşabilirsiniz.

Site Kategorileri

Bir çeşit kadınlar kulübü olarak düşünülen bu sitelerde örneğin yeni bulaşık makinesi modelleri hakkında bilgiye de ulaşabilirsiniz, tesettürdeki son modalara da. Ferah bir banyo tanıtımını da okuyabilirsiniz, son çıkan cep telefonlarını da. Ayrıntılı olarak oluşturulmuş sitelerde ayakkabı, dekorasyon, diyet, güzellik, kozmetik, krem, magazin, moda, parfüm, sağlık, video, yaşam, yemek tarifi gibi kategoriler var. Daha ayrıntılı bir inceleme yaparsanız kompresör çeşitleri ve ücretsiz online maç nasıl izlenir gibi konulara bile ulaşabilirsiniz.

banyo
banyo

Bu sitelerde aslında bir şenliktir gidiyor. Kadınların günlük yaşamlarında karşılaştıkları pek çok küçük sıkıntıyı çözüyorlar. Hatta yoğun bir dertleşme  ve arkadaşlık hissi bile var. Sivilcelerden kurtulmanın çareleri pek çok kişiye gereksiz bir konu gibi gelebilir. Ama  14 yaşındaki kızınız için bu çok önemlidir. Sizin ona yol göstermeniz onu çok mutlu edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.