Kadıköy’de Kesintisiz ve profesyonel hizmet!

Ev hanımları beyaz eşyalarına gözleri gibi bakarlar. Çünkü evlerde en hayati işleri beyaz eşyalar aracılığıyla yaparlar. Bu sebeple de beyaz eşya servisi de bayanlar için çok önemli bir hizmet sunmaktadır.

Çamaşır makinesi olmayan yahut bozulan bir hanımefendi bütün evin çamaşırlarını elinde yıkamak zorunda kalacaktır. Yahut bulaşık makinesi bozulunca eğer tamir edilmezse tonlarca bulaşığı elleriyle yıkamak durumunda kalacaktır. Bu sebeple beyaz eşya tamirinde anında ve yedi gün yirmi dört saat hizmet almak müşteriler için çok önemlidir. Yazın ortasında buzdolabı bozulan bir ev yahut gıda maddeleri satan bir iş yerinin durumunu bir de siz düşünün.

bölge teknik servis
bölge teknik servis

İşte Kadıköy Beko Servis hizmeti sürdüren Bölge Teknik servis bütün bu sıkıntılı anlarda müşterinin yanında yer almakta ve sorunlarını anında çözmektedir. Bölge Teknik Servis güler yüzlü ve uzman personeliyle kusursuz bir hizmet sunmakta ve eşyalarınıza garantili teknik destek sunmaktadır.

Aynı zamanda Kadıköy Beko Servisi olan Bölge Teknik Servis buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre fırın ve ocak, bulaşık makinesi ve aklınıza gelebilecek bütün beyaz eşyalarınız konusunda teknik destek sunmaktadır.
İhtiyaç halinde  sitesinden ve telefonlardan kesintisiz ulaşabilirsiniz!

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.