İstikbal vision maksi takımı

İstikbalden ilginç ve bir o kadarda güzel bir kombinasyon ile tekrar karşınızda. Kullanışlı kanepeleri,geniş bazaları ve uzun süreli kullanımları tercih etmeniz için önerebileceğimiz bir maksi takım modeli.

İstikbal mağazalarında ulaşabileceğiniz bu vision maksi takım modellerine hayran kalacaksınız. Hayranlık uyandıracak bu 2011 model oturma takımları oturma odalarınızın yeni rengi olmaya hazırlanıyor. Sizler için seçtiğimiz örneklerde renk ve modelleri rahatlıkla görebilirsiniz.

İstikbal vision modelleri
İstikbal vision modelleri
İstikbal maxi takım
İstikbal maxi takım
İstikbal maksi takım modelleri
İstikbal maksi takım modelleri

5 comments

  1. istikbal her zamanki gibi bir tarzın ve trendin peşinde bence kayserinin ve türkiyenin iftihar etmesin gereken bir kuruluş bi o kadarda sağlam ve rahat tavsiye ediyorum

  2. Farkı tarzı olan bir firma gerçekten istikbal. Çok beğeniyorum ve ülkemize sağladığı iş imkanları ve ülke dışında ülkemize kazandırdığı prestijden dolayı teşekkür ediyorum. Tercihinizi bir Türk malından kullanmanızı öneriyorum..

  3. İstikbal tek kelime ile mükemmel. Bence tercihinizi bu yönde yaparsanız sizin paranızın boşa gitmemesi açısından önemli benim her zaman tek tercihim olacak eğer ki bir değişme olmazsa tabi ki körü körüne de değil..

  4. istikbal gerçekten kendini geliştirebilen bir frima. koltukarın yanında ki raflar gerçekten çok zekice bir hareket olmuş yatarken uğraşabileceğiniz her eşyanızı o rafa koyun ister okuma kitabı gözlük bardak. gerçekten çok kullanışlı

  5. boydak kuruluşu kalitesini gitgide arttırıyor. bunlar hem çok şık hem çok komforlu görünüyorlar. hemde cıvıl cıvıl

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.