Işıltılı bir cilt için yapılması gerekenler

Işıltılı bir cilt her kadının hayal ettiği güzellik püf noktalarından biridir. Çoğu erkek vücut güzelliğinden daha fazla yüz güzelliğine

baktığına emin olabilirsiniz. Bu nedenle her kadının kesinlikle önem vermesi gereken cilt güzelliği yüzünüzde mutlaka uygulanması gereken yöntemler için adım atmalısınız.

Cildiniz aslında çok pürüzsüz olabilir fakat sigara içen biriyseniz cildinizin solmuş olduğundan, gözaltınızda bulunan morluklardan şikayetçi olmamanız gerekmektedir.

Işıltılı bir cilt için yapılması gerekenler
Işıltılı bir cilt için yapılması gerekenler

Kötü cildinizin en büyük kaynağının sigara olduğunu ve kesinlikle ışıltılı bir cilt için sigarayı bırakmanız gerekmektedir.

Kan dolaşımı da cildinizin ışıltısı için önemli bir konudur. Vücudun ve hücrelerin yenilenmesinde en büyük rolü oynayan oksijenin nefes almamızın ardından oksijenin kan yoluyla hücrelere iletilerek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Kan dolaşımınıza faydalı olan spor yaparak da daha fazla oksijenin cildinizi yenileyerek ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlayabilirsiniz.

Ölü derileri peeling yaparak temizlemeniz de cildinizi daha kısa sürede ışıltılı yapacağından emin olabilirsiniz.

2 comments

  1. Merhabalar
    ben uzun süredir sigara tiryakisiyim. cildimde soluk rengin yanı sıra lekeler de oluştu. sigarayı bırakma yolunda büyük adımlar attım diyebilirim.cilt rengimde canlanlamaları farkedebiliyorum. fakat cildimdeki lekelere çare bulamadım. sizce ne yapmalıyım ?

  2. bende sigara tiryakisiyim ve sigarayı bırakmayı düşünmüyorum. yinede bir çözümünüz varsa görmek isterim. saygılarımla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.