İlginç hediyeler

Günümüzde karşı tarafa hediye alırken büyük sorunlar çekilmektedir. Bunun nedeni ise her geçen gün alınabilecek sıradışı hediyelerinin azalmasıdır. Alınacak her hediye önemli olsa bile insanlar karşı tarafın önemli hissetmesini sağlamak için sıradan hediyeler almak istenmiyor

Mesela doğum günü hediyelerine göz atacak olursak, sıradan ve pek de güzel olmayan hediyeler yerine film ve oyunculuk işleriyle uğraşan bir arkadaşınıza bir Oscar hediye maketi almanız onu oldukça mutlu edecektir. Ya da sevgilinize bir dilek feneri almanız onu oldukça özel hissettirecektir.

sıradışı hediyeler
sıradışı hediyeler

Anneler gününde ise annenizin en çok zaman geçirdiği yer olan mutfak eşyaları genelde hediye olarak seçilmektedir. Mesela annenize mutfağa koyması için tava şeklinde duvar saati almanız  alınabilecek en ilginç hediyelerden biri olacaktır.

Yukarıda saydığım hediyeler yalnızca ilginç ve güzel olabilecek hediyelerden birkaçı. Aslında kişinin ilgi alanlarına ve sevdiği şeylere bakarak ilginç hediyeler üretmek pek de zor değil. Önemli olan kişinin ne istediğini bilmek. Eğer kişinin neyi sevdiğini biliyorsanız ilginç hediye aramanıza gerek yok demektir. Çünkü hem ilginç, hem güzel hem de uygun fiyatta hediyeleri adresinden satın alabilirsiniz.

3 comments

  1. Ben bir anne olarak annelere mutfak eşyası alınmasına karşıyım. Çünkü mutfak eşyaları annelere değil. Eve alınan hediyelerdir. Herkes için kullanılır. Bence hediyeler daha özel olmalıdır.

    1. Bence de annelere mutfak eşyası almak saçma geliyor. Ben bir kere bile anneme mutfak eşyası almadım. Çünkü o annemin değil evin ihtiyacı oluyor.

  2. Alışverişlerimiz de interneti kullandığımız gibi artık hediye seçiminde de kullanmaya başladık. Bu internet tümüyle insanlığın yaşam alanı olmaya başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.