İlahiler ile dinlenin

İlahi dinlemek kimilerine huzur ve rahatlık getirir iken kimileri için de vazgeçilmeyen bir müzik ezgisidir. İlahi kavramların vurgulandığı İlahiler genel olarak gelişen internet teknolojisi sayesinde dinlenmektedir.

Albüm ve kaset satışlarının hemen hemen bittiği bu günlerde internet üzerinde ki müzik ve video paylaşım siteleri ilahi paylaşımlarına da yer vermektedir. Bunların yanı sıra sadece ilahi üzerine yayın yapan sitelerde bulunmaktadır.

www.ilahilerim.net web sitemiz yıllardır sadece ilahi seven kişilere hitap etmektedir. Sade görünümü ve kolay kullanımı ile her gün binlerce kişinin ilahi dinleme ihtiyacını karşılamakta olan internet sitemizde birbirinden kıymetli ilahi sanatçıları ve eserleri bulunmaktadır. İnternet ortamında en büyük ve geniş içerik arşivine sahip sitelerden biri olmaktadır.

Pek çok kıymetli ilahi sanatçısının arasından bazıları oldukça fazla tercih edilmekte ve dinlenmektedir. Bu sanatçılardan biri de yıllardır eserleri ile ilahi aleminin damarını tutmuş olan Ertugrul Erkisi’dır. Ertuğrul Erkişi ilahileri genel olarak Allah sevgisini vurgulamakta ve küçük büyük herkesin ilgisini çekmektedir.


3 comments

  1. ilahiler insanın ruhunu dinlendiriyor hani bir işi yaparsında sonunda tatminkarlık hissetmezsin Ertugrul Erkisi nin İlahileri tamamen ruhuma işliyor..

  2. beni ilahilerin anladığı kadar hiçbirşeyn anladığını düşünmüyorum. çok içten söyleniyor ilahiler çünkü diğerleri gibi o kadar fazla çıkar gözetmiyorlar. bide ilahilerle dalga geçenlere gerçekten acıyorum. ne yaptıklarını bilmeyen insanlar biz onların müzik tarzına saygı gösteriyoruz onlarında göstermesini bekliyoruz. burdan söylemiş oluyum.

  3. handan hanıma katılıyorum ve hak veriyorum. herkesin yapması gereken biraz duyarlı olmak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.