İcy Tower Oyununu Oynamak İster misiniz?

Macera peşinde koşanlar, oyun oynarken adrenalin isteyenler, hepinize müjdemiz var! Artık yepyeni, en çok heyecan getiren, oynanırken keyif veren Macera Oyunlarını bizde bulabilirsiniz. Sizin daha çok eğlenmeniz için en yeni oyunları platformumuza taşımakta, kaliteli tasarımlara sahip ve efektlerle göz kamaştıran macera yapıtlarını size ulaştırmaktayız.

Böylece artık veri arama sitelerinde saatlerce site arama yerine Macera Oyunu çeşitlerinde daha hızlı bir şekilde umduğunuzu bulabileceksiniz. Peki hangi oyunları sizin için paylaşıyoruz? Bunlar için birkaç örnek verebiliriz. İlk olarak Mario kule macerasından söz edebiliriz. Burada sevimli Mario karakterimiz görev yapmakta ve önüne çıkan engelleri aşarak hızlıca bölümleri aşmak istemektedir. Bu görevinde ona destek olabilirsiniz.

İkinci örnek olarak ise icy Tower klasik oyunundan söz edebiliriz. En üst noktaya ulaşmak için bol bol zıplayacaksınız. Fakat zıplarken çarpışmamak için hızlı olmalı ve engelleri geçerek aşmak için boşluğa düşmemeye dikkat etmek durumunda kalacaksınız. Bu tip eğlenceli macera yapıtları için sadece  giriş yapıp oyunları oynamanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.