HTC One, Vodafone Satış Noktalarında Yerini Alacak

Duyurulduğu ilk günden itibaren iPhone 5 ve Galaxy S III modelleri ile kıyaslanan HTC’nin amiral gemisi olacak olan HTC One’ın ülkemizdeki satış noktalarından birisi de Vodafone olacak…

Geçtiğimiz şubat ayının en önemli gelişmelerinden bir tanesi olarak değerlendirebileceğimiz HTC One modelinin tüm dünyada ses getirmesiydi… Özellikle ekran kalitesi ve görüntü keskinliği ile HTC severlerin dikkatlerini üzerine çeken cihazın arka kamerası da yine daha önce görmediğimiz yenilikleri içinde bulundurmakta… Hakkında gelişmeleri sizlere yakından aktardığımız HTC One modeli, ülkemizde de kısa bir süre sonra satışa çıkacak.

htc one
htc one

Cihazın lansmanından hemen sonra Avea, HTC One’ı kullanıcılarına peşin fiyatına taahhütlü paketler ile satışa sunacağını açıklamıştı ve buna cevaben çok geçmeden Vodafone, Facebook sayfası üzerinden HTC One’ın kısa bir süre sonra Vodafone satış noktalarında yer alacağının da ilanını verdi.

Şu an olarak iki büyük operatör üzerinden satışa sunulduğu takdirde HTC One’ın satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten kaliteli, hoş görünümlü bir akıllı telefon sizleri bekliyor olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.