Hot Wheels Oyuncakları İle Yarışın

Araba yarışını sevenlerin tercihi olan bu güzel oyuncaklar ile çok eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Eğlenceli vakitler geçirirken can sıkıntısından uzakta olacaksınız. Büyük, küçük herkesin çok beğenisini kazanan bu güzel oyuncaklar ile yarış heyecanını yaşamak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve hemen harekete geçerek Hot Wheels oyuncakları alın. Birbirinden güzel oyuncak arabalar, birbirinden güzel yarış pistleri ile oldukça eğlenceli anlar yaşayacak ve keyif yapacaksınız.

Hot Wheels Oyuncakları Ve Araçlar

Hot Wheels oyuncakları arasında bulunan yarış pistlerinden, oyuncak alternatiflerinden bazıları şunlardır: Hot Wheels burgulu macera oyun seti, Hot Wheels light speeders ışık fabrikası, dinazor rex oyun seti, garaj oyun seti, TEAM Hot Wheels uzaktan kumandalı yarış seti sadece Hot Wheels oyuncakları arasında bulunan pistlerden birkaçıdır. Diğer oyuncak modellerindekiler ise; yarış pisti, Hot Wheels duvar yarış seti, motorlu yarış seti, büyük gösteri oyun seti ve Hot Wheels kapan heyecanı yarış seti, çılgın sharky bite oyun seti de vardır. Hot Wheels oyuncakları ile yarışmaya ilk başlayacağınız dönemlerde, acemiliğinizi çıkarmak için başlangıç oyun seti alabilirsiniz. Bu oyuncak modeli çok daha kolaylık sağlayacaktır.

Yarış pistlerinin yanı sıra birde araçlar vardır. Araçlar ise tekli, 3’lü ve 5’li olmak üzere farklı araba paketleri de vardır.  Oyuncaklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyuncaklari  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.