Hiç Manga dinlediniz mi?

Online müzik dinlemenin müzik indirmenin yerini aldığı günümüzde online müzik dinleme siteleri en çok dinlenenler listeleri ile de internet kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Online Müzik Dinle
Online Müzik Dinle

Manganın şarkılarının ve Cezanın şarkılarının en çok dinlenen şarkılar arasında en üstlerde olduğu listelerde her türden şarkıyı ve şarkıyıcı görmek mümkün.

Manganın şarkıları , Manga albümlerinin çıktığı ilk günden beri Türk insanının sevdiği şarkılar arasında yer alıyor. Her albümde en az iki hit şarkı çıkartmayı başaran Manga, ünlülerle yaptığı düetlerle de adından söz ettiriyor.

Ülkemiz müzik piyasasına Sing a Song adlı müzik yarışma programında birinci olarak adım adam Manga,  2004 yılında çıkardığı ilk albümünden bu yana zirveden bir adım bile aşağı inmeyen bir grup.

Manganın şarkıları arasında Bir kadın çizeceksin, Dursun zaman, Bitti rüya, İz bırakanlar unutulmaz, Beni benimle bırak, Dünyanın sonuna doğmuşum, Hayat bu işte gibi şarkılar unutulmazlar arasına girdi. Manga, şarkıları ile 8 yıl gibi kısa bir sürede Türk müzik dünyasına birçok şey katmış durumda.

 

2 comments

  1. manga çok başarılı çok kaliteli bir grup benim fikrimce Türkiye de tarzlarını gerçekten kabul ettiren bununla kalmayıp sevdiren bir grup. burdan onları gerçekten sevdiğimi ve taktir ettiğimi söylemek istiyorum.

  2. hiç manga dinlediniz mi değil de hiç manga dinlemekten vazgeçtiniz mi dye soracaktınız heralde. manga ilk çıktığı günde bile çok başarılı bir grup olacağı izlenimini herkese gösterdi ve o gün bugndür bağımlısıyım manganın..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.