gelin bakımı

Her Gelin Güzeldir Hele Makyajı Yerindeyse

İşte hayatınızın en heyecanlı günü geldi çattı. Evleniyorsunuz, gelin oluyorsunuz. O müthiş heyecan, o yoğun hazırlık dönemi artık bitti. Gelinliğinizi giydiniz. Şimdi sıra sizin bakımınıza geldi. Bir düğünde bütün gözler her zaman gelinin üstündedir. Bu yüzden makyajınızın bir profesyonel tarafından yapılması yerinde olacaktır. Saatler ilerledikçe ve siz yoruldukça yüzünüzde oluşabilecek istenmeyen durumlar böylece baştan önlenebilir. Düğünün başından sonuna kadar çekilecek fotoğraflarda her zaman güzel görünmeniz için o geceki makyajınızı ve gelin bakımı işini konuyu bilenlere bırakın.

Gelinliğe Uygun Makyaj

Makyaj yapmak gelin bakımı konusunda akla ilk gelen konulardandır. Bu konuda başlangıç noktasıysa giyilen gelinliğin modelidir. Örneğin dekolte bir gelinliği tercih etmişseniz yüzünüzün tonu teninizin tonundan farklı olmamalı. Buna uygun bir makyajı tercih etmelisiniz. Bunun gibi püf noktaları için şimdi size yardımcı olacak bir internet adresi var. Düğün Mevsimi bu tatlı telaşlarla geçen günlerinizde size yardımcı olma amacıyla kuruldu. Nikah şekerinden balayına nereye gidileceğine kadar bir gelinin çözmeye çalışacağı bütün konularda danışabileceğiniz siteye ulaşabilirsiniz.

gelin bakımı
gelin bakımı

Makyajınızın Püf Noktaları

Klasik bir makyajda ya gözler belirginleştirilir ya da dudaklar ön plana çıkartılır. Siz de gelinliğinize, yüzünüzün şekline, teninizin rengine en çok uyacak makyajı o gece özellikle seçmelisiniz. Gelin makyajı ağdalı bir görünümde olmak zorunda değildir. Önemli olan sizin bütün düğün boyunca en güzel görüntüyü vermenizdir. Bu yüzden ağır makyajı değil, size yakışan biçimi seçin. Göz renginize uyum sağlayan renkler, elmacık kemiklerinizi ortaya çıkaracak allığın sürülmesi, dudaklara canlılık verecek bir ruj ve parlatıcı kullanımı gelin makyajının diğer püf noktaları.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.