Hayatı renklendiren Padfone

Dijital çağın lideri ASUS PadFone 2 telefonunu görücüye çıkarttı. Başarılı PadFone’un akıllı telefon ve dock ünitesine takılabilir tablet kombinasyonuna dayanan PadFone 2, daha yüksek özellikleri olan dört çekirdekli, LTE donanıma sahip akıllı telefon ile tamamen yeniden tasarlanmış bir tabletten oluşuyor.

PadFone 2, Padfone 2 Station’a takılıp hafif ama tam donanımlı 10,1 tablet olarakta kullanılabilmektedir. Hem tablet hem de telefon modlarını destekleyebilmesi için uygulamalar problemsiz yüklenebiliyor ve akılı telefon ile tablet ekran ebatları arasında hızla geçiş yapılabiliyor.

padfone 2
padfone 2

Kısaca performans özelliklerine bir bakalım:

2 GB Ram’a sahip 1.5GHz Qualcomm snapdragon S4 dört çekirdek işlemci, PadFone 2 performansının hem akıllı telefon hem tablet modlarında müthiş performans göstermesini sağlıyor. Yeni 4.7” 1280 x 720 HD Super IPS+ ekran, çizilmelere karşı korunaklı Corning® Fit Cam mevcut ve mükemmel açık hava görüntüleri için ultra-geniş görüş açıları ile 550 nit parlaklığa sahip doğal renkler, net ve detaylı görüntüler sunuyor.

Yeni 13 mp kamerası hiçbir gecikme (shutter lag) yaşanmaksızın muhteşem detaylı görüntüler yakalıyor. Hem PadFone 2 hem de PadFone 2 Station, ASUS SonicMaster teknolojisi ve Technical GRAMMY Ödülü’nü® alan Wave ses ayarı sayesinde harika bir ses kalitesi de sağlıyor.

PadFone 2 yıl bitiminden önce Avrupa’daki kullanılıcıların beğenilerine sunulacak. Danimarka, İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya, İsveç gibi bazı şanslı ülkeler cihaza ilk ulaşacak Avrupa ülkelerinden.

Peki, bizim ülkemize gelecek mi?

Henüz bu konuda herhangi bir açıklama mevcut değil. Fakat beklentiler ürünün resmi yollarla Türkiye’ye geleceği yönünde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.