Hamile kıyafetleri

Hamileyken birçok kadın kendini bırakır. Kıyafet seçimine eskisi kadar dikkat etmez onun için önemli olan kıyafetin rahatlığıdır. Tabi ki rahatlık ta çok önemlidir. Fakat hem rahat hem şık hamile kıyafetleri günümüzde moda trendleri arasında yerini almaya başladı.

hamile elbiseleri
hamile elbiseleri 2012
hamile elbisesi
hamile elbisesi

Hamile kıyafetleri nelerden oluşur diye aklınıza gelebilir. Fakat kendinizi bu konuda çok kasmanız gerekmez. Göbeğinizin çıkıntısını çok ta belli etmeyecek kıyafetler seçmeniz daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Tunikler en güzel yardımcınız olacaktır. Alt kısım için de hamile pantolonları ve taytlar yardımınıza koşuyor. Ayrıca rahatlık bakımından da oldukça iyiler.

hamile abiye elbiseleri
hamile abiye elbiseleri 2012
hamile abiye elbiseleri
hamile abiye elbiseleri

İki parçalı kıyafetler dışında elbiseler ve bahçıvan pantolonlar da hamilelik döneminde en çok tercih edilenler arasında. Özellikle yaz mevsiminde renk renk elbiseler, Sade bir t-shirtle bahçıvan pantolonlar sizi oldukça hoş gösterecektir. Hamilelikte kıyafet sıkıntısı diye birşey olmadığını, hamile abiye elbise modellerinden de görebiliriz. Gayet şık ve rahat kıyafetler özel davetlerde vazgeçilmeziniz olacaktır.

ünlülerin hamile elbiseleri
ünlülerin hamile elbiseleri

2 comments

  1. Önceden hamile kıyafetlerine önem verilmezdi.Şimdi ise modaların içine girmeye başladı.Fakat yukarıdaki resimlerdeki hamile elbiseleri hamilelik döneminde size rahat ve huzurlu bir hamilelik geçireceğini umuyorum

  2. Bu hamile kıyafetlerini eşim çok beğendi.Kendisi de şu anda hamile.Bazı kişiler yukarıdaki resimlerde bulunan hamile kıyafetlerini önermişler.Bu yüzden eşime bunlardan alacağım.Bilgi için teşekkürler.:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.