Güzellikte 5 altın kural

Güzel ve bakımlı olmak için tonlarca para harcamak gerekmiyor. Yapılması gereken 5 basit uygulama ile her daim genç ve bakımlı kalabilirsiniz.

Kırılmış pudraları atmak yerine boş bir pudra kutusunda toplayın ve fırça yardımı ile onları kullanmayı deneyin. Pudra kullanımından önce de cildinizi mutlaka peeling ile temizleyin. Ciltte birikmiş yağlar varsa pudra sürüldüğünde bunlar belli olacaktır.

güzellikte 5 altın kural
güzellikte 5 altın kural

Çok yağlı saçlarınız var ancak saç yıkamaya vaktiniz yoksa bebek pudrası sizin imdadınıza yetişecektir. Tarağınıza ya da saç dibinize bebek pudrası serpin ve beyazlık kaybolana kadar taramaya devam edin. Bu saçınızdaki yağı azaltacaktır. Parfümler durdukları yerde uçarlar veya koku etkilerini kaybedeler.

Parfümlerini buzdolabında saklayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Azalan eyeliner üzerine göz damlası damlatınız ve ömrünü uzatınız. Epilatör için büyük harcamalar yapmaktan kaçınmayın. Cildinizin yıpranmaması için kaliteli bir epilatör şarttır.

güzellik sırları
güzellik sırları

Güzel olmak bir sır değildir ve bunun için çok para harcamaya gerek yoktur. Basit ve pratik uygulamalar ile var olan güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

3 comments

  1. sitedeki bilgiler çok şaşırtıcı ve ilginç. yazdıklarınızı hemen denemeyi düşünüyorum saçlarım hergün yağlanıyor her gün duş almak zorunda kalıyorum. daha farklı konularda bilgileriniz varsa onlarıda paylaşırsanız sevinirim.

  2. güzelliğe bakış açınız benim de bakışımı değiştirdi. geçenlerde 3 4 tane pudramı kırıldığı için attım ama ne yalan söyleyim burdakini okuyunca içim gitti. az para vermemiştim 🙁

  3. bayanlarn ne kadar çok problemi var. tabiki bu kadar çok problem olunca pratik çözümlerde artıyor. gerçekten taktir edilecek çözümler bunlar=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.