Göz Alıcı Alyans İle Sevdiklerinizi Büyüleyin

Göz Alıcı Alyans İle Sevdiklerinizi Büyüleyin

Hanımlara verilecek en güzel hediyelerden birisi olan pırlantaülkemizde ve dünya genelinde çıkartılan ender madenlerden bir tanesidir. Elmasın işlenmesi ile muhteşem parlaklıktaki minik taşlar ortaya çıkarak hanımların parmaklarını süslemek için Mücevheratçıların vitrinindeki yerlerini alırlar. Pırlanta ölçü birimi olan kırat ise büyüklüğünü ve özelliklerini kolayca öğrenebileceğiniz bir sayı şeklidir.

Pırlanta seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar mevcuttur. Bunlardan ilki Mücevheratçıların minik taşların olduğundan daha fazla parlak görünmesi için kullandığı spot ışıklar. Bu ışıklar mücevherlerin ışıldamasını sağlayarak görünecek olan kusurların kapanmasını sağlıyor.

alyans

Alyansın Şekli Çok Önemlidir.

Pırlantanın kesiminde yapılacak hataları görememenize neden olan spot ışıklardan uzaklaşarak gün ışığının içeride bulunduğu bir yerde pırlantanın kesimini dikkatlice incelemelisiniz.

Kesimde yapılacak hatalar pırlantaya değerinden fazla para ödemenize neden olabilir. Alyans üzerinde kullanılan bu değerli maden, eşiniz ve sizin parmaklarınızı bir ömür süsleyerek, bir olmanızı sağlayacak bir araçtır.

Hangi modeli ve rengi seçeceğinize karar verme aşamasından önce mutlaka eşinize ve ya hediyeyi alacağınız kişinin görüşünü alın. Genellikle üçgen halde bulunan pırlantalar yüzük ile buluştuğu zaman başka bir şekle bürünebiliyor.

Alyans her ne kadar güzelliğinizi tamamlayıcı bir değerli taş gibi görünse de yatırım aracı olarak da kullanılabiliyor. Oldukça kaliteli üretimler gerçekleştiren ve her isteğinizi rahatlıkla bulabileceğiniz adresinden alyans hakkında yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.