giyim tarzı

Giyim Stilinizi Değiştirerek 10 Yaş Birden Gençleşebilirsiniz

Yaşınızın kemale erdiğini ve artık daha olgun göründüğünüzü düşünüyor olabilirsiniz. Daha genç görünmek için onca krem ve bakım ürünü kullanmak zamanın cildinizdeki izlerini yok etmenizi sağlayabilir. Giyim tarzınızı değiştirerek de on yaş birden gençeleşebilirsiniz. Nasıl mı? İşte size daha genç görünmek için giyim stiliniz de yapmanız değişiklikler ile ilgili ipuçları.

giyim stilinizle gençleşin
giyim stilinizle gençleşin

Genç Görünmek için Nasıl Giyinmelisiniz?

Genç görünmenin giyim tarzı ile yakın alakası var. Daha genç görünmek istiyorsanız gençlerin giyim tarzını yakından inceleyin. Kot, tişört, bot gibi detaylar gençlerin en sık kullandıkları kıyafetler arasında yer alıyor. Spor giysiler daha rahat, dinamik ve genç görünmenizi sağlar. Genç kızların tercihi spor ve sade kıyafetler. Desenli, fırfırlı, püsküllü ve çok renkli kıyafetler yerine sade kıyafetler gençlerin favorisi. Siz de kıyafetlerinizde çok renkli, süslü, frapan detaylar olmamasına özen gösterin.

giyim tarzı
giyim tarzı

Özellikle derin yırtmaç, göğüs dekolteli kıyafetler sizi daha yaşlı ve olgun gösterir. Bunun yerine dekoltesi az kıyafetler tercih etmelisiniz. Gece bir davete katılmanız gerekiyorsa, kıyafetinizde sadeliği ön plana çıkarın. Siyah sade bir elbise sizin için uygun bir tercih olacaktır. Çok fazla renk, desen ve detay sizi olduğunuzdan daha olgun ve yaşlı gösterir. Makyajınızın da çok koyu ve abartılı olmaması gerekir. Zira, çok koyu makyaj 20 yaşındaki bir genç kızı bile olduğundan daha yaşlı gösteriyor, sizi de daha yaşlı göstermesi muhtemel.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.