GittiGidiyor’dan PayPal ile Alışveriş Yapılabilecek

Dünyanın en büyük kredi kartı ile güvenli ödeme sistemi olan PayPal ve ülkemizin en büyük alışveriş sitelerinden olan GİttiGidiyor artık beraber çalışmaya başladılar.

Alışveriş esnasında kredi kartına ihtiyaç kalmadan kullanıcı adı ve şifre ile alışveriş yapma imkanı sağlayan PayPal ile GittiGidiyor üzerinden alışverişler artık daha güvenli hale geliyor. Oluşturulan paypal hesabına kredi kartı bilgileri bir kere girilerek bir çok yerde PayPal’ın anlaşmalı olduğu he yerden sadece kullanıcı adı ve şifre ile kolay bir ödeme imkanı sizleri bekliyor.

Artık kolay alışveriş ve ödeme imkanını GittiGidiyor üzerinden yapılan alışverişlerde de görebileceğiz. Daha doğrusu yararlanabileceğiz. Kısaca GİttiGidiyor PayPal ile güzelleşecek. PayPal ise kullanıcılar ile… Böyle büyük firmaların anlaşması gerçekten mutluluk verici. Kullanıcılar içinde büyük bir nimet gerçekten. Henüz PayPal ile alışveriş tam olarak ülkemizde kullanılmış olmasa da GittiGidiyor üzerinden kullanımı yaygınlaşacak gibi. PayPal ve GittiGidiyor’un işbirliği iki firma içinde büyük bir anlaşma olarak nitelendiriliyor.. İki firmaya da büyük kazançlar sağlayacak. Hep birlikte olacakları izlemiş olacağız..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.