Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012

Bir bayanın kar beyazı bir gelinlik giymekten daha çok isteyebileceği bir şey varsa oda modaya uyan kar beyazı gelinliğini giyererek en mutlu gününü geçirmesidir.2012 yılınının gelinlik modellerine baktığımızda bayanlarımızın tüm isteklerini karşılıycak ve bu özel günlerinde onlara kendilerini prenses hissettirecek modeller karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012
Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012

2012 yılının gelinlerinin şanssız olduğu söylemeden geçemeyeceğiz çünkü gelinlik seçimi evlenecek olan bayan için çok zor olduğu zaten bilinen bir gerçektir.Bu sene birbirinden şık modeller arasında seçim yapmak oldukça zor olduğu zaten bilinen bir gerçektir.

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012
Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012

2012 yılında normal gelinlik modellerinin yanında teseddür gelinlik modeli aramakta güçülk çeken bayanlar için iyi haberlerimiz var bu sene 2012 tasarımlarında birçok teseddür model gelinlik tezgahları süsliyecek.Bu senenin en moda gelinlik tasarımlarına baktığımızda öncülüğü yine yarı dekolteli gelinlik tasarımları ile Paris’den geldiğini görüyoruz.

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012
Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2012

2012 gelinlik tasarımları hakkında net söyleyebileceğimiz bu sene Türk tasarımcılardan gelicek olan gelinlik tasarımları raflarımızı süslerken paris modasına pek ihtiyaç duymayacağız.

6 comments

  1. gelinlikler çok güzel. ben ön tarafı min arkası kuyruk şeklindeki gelinliklerden istiyorum fakat bu konuda nişanlımla anlaşamıyoruz. siteye braz daha fotoğraf koymanızı rica edeceğim bizim karar almamızda çok yardımcı olacaktır. teşekkür ederm.

  2. insanın dünyada yaşayabileceği en büyük mutluluk evlenmek.. bu yüzden gelinlik olayı beni çok düşündürüyor 2 yıllık bir ilişkim var ve ben 1 yıldır gelinlik düşünüyorum. sade bi gelinlikmi olsun yoksa afillimi ona bile karar verememişken 3. fotoğrafı gördm ikisinin karışımı olmuş bu fikri bende uyandırdığınız için teşekkür ederim=)

  3. gelinlikler gerçekten harika görünüyor. bembeyaz yaa bakınca içim açıldı. şimdiki gelinler beyaz dışı renkler tercih ediyorlar fakat gelinliğin anlamı beyaz olmasında saklı bence. çok güzeller ya 🙂

  4. katılıyorum meliha ya gelinlik dediğin beyazın tonu olacak beyaz rengi mutluluğun huzurun simgesi. kına gecesinde ne renk giyiyosan giy arkadaşım dmi.

  5. gelinlik ne kadar önemli olsa da makyajıda çok önemlidir. mesleğm kuaförlük olduğu için söylüyorum. Gelin makyajının amacı bayanın güzelliğini ortaya çıkartmaktır. ’Makyajı çok güzel olmuş’ denilmesindense ‘ne kadar güzel bir kız’ denilmesi önemlidir. Gelin makyajında fazla abartmamak, normal göz şeklini düzelterek bir makyaj uygulamak önemlidir. Koyu gözlerde mat ve koyu renkler tercih edilmelidir. Etrafına açık renkte far sürülen koyu renk gözler doğallığı bozar. Göze batmayacak ve yapay durmayacak pırıltılar yaplmalıdır

  6. Bu gelinlik modellerini çok beğendim.Bütün genç kızların rüyasını süsleyen gelinlikler giderek daha güzel ve şık modeller haline gelmeye başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.