gelin başı

Gelin Saçı ve Makyajı Nasıl Olmalı?

Düğün hazırlığı yapan gelin adaylarının en çok üzerinde durduğu şeylerin başında gelinlik, gelin saçı ve makyajı gelir. Gelin başı gelinin güzelliğini ön plana çıkaran ve gelini en dikkat çeken kişi yapan ayrıntılardın birisidir. Güzel ve dikkat çeken bir gelin olmak istiyorsanız kuaför seçimini son güne bırakmayın. Belki de düğün mekanından bile önce kuaförünüzü seçmelisiniz. Çünkü kuaför düğün günü bir nevi gelini yeni baştan yaratacak, onu bir kuğu gibi gösterecek kişidir.

Gelin Saçı Modelleri

Gelin başı modeline karar verirken sadece kendi beğendiğiniz bir modeli değil kuaförünüzün önerilerini de dikkate almalısınız. Saçınızı gelinlik ve tac modelinize uygun modeller arasından tercih etmeli, hangi modelin yüzünüze daha çok yakışığınız kuaförünüzle istişare etmelisiniz. Bütün bunları düğün gününüzden önce yapmanız detayları netleştirmenizi kolaylaştırır. Saç modelinizi belirlerken düğün mekanını ve düğün konseptini de kuaförünüze söylemelisiniz. Kır düğünü konseptinde bir düğün için çiçeklerden oluşan bir tac, balo salonunda gerçekleştirilecek bir düğün merasimi için taşlı ve daha gösterişli gelin tacı tercih edebilirsiniz.

gelin başı
gelin başı

Saç modelinizi belirlerken damat ile boy farkını hesaba katmalısınız. Aranızda çok fazla boy farkı yoksa çok yüksek topuzlar yerine daha doğal duran modelleri tercih edebilirsiniz. Duvak kullanmak istemiyorsanız gelin tacınızı daha gösterişli seçebilirsiniz. Düğün öncesi kuaförünüze giderek mutlaka prova yapmalısınız. Makjayınızı da kauförünüzde yaptıracaksanız saç ve makyaj provası ile eksikleri düğün öncesi belirler ve düğün günü sıkıntı yaşamazsınız. Gelin saçı ve makyajı hakkında daha fazla bilgi almak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.