Gelin makyajı modası 2012

Kadınlar için en önemli günlerden biri düğün günleridir. O gün hayatımızda hiç olmadığımız kadar güzel ve bakımlı görünmek isteriz. Tüm gözlerin gelinin üzerinde olacağı düşünüldüğünde bu beklentinin gayet doğal olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Düğün günü giyilen gelinlik seçimi ne kadar önemli ise gelinliği tamamlayacak olan saç ve makyaj da o kadar önemlidir. Bu konuda gelin adayları aylar öncesinden detaylı bir araştırma yoluna giderler.

gelin makyaj modası 2012
gelin makyaj modası 2012

Gelin makyajı modası göz önüne alınırsa pek çok alternatif karşımıza çıkacaktır. Bunlardan en çok tercih edileni her zaman doğal ve çekici görünmeyi sağlayacak olan makyaj türüdür. Ağır ve renkli makyajdan kaçınan adaylara gelin makyajı modasının 2012 yılı içinde trend olan ve smokey olarak tabir edilen göz makyajını tavsiye edebiliriz.

Buğulu bakışlar elde etmenizi sağlayan bu makyajda gözler ön plana çıkarken dudaklar arka planda tutulup hafif ve pastel renkler tercih edilir. Gelin makyajı modasında 2012 trendlerini ve daha fazlasını, makyajın püf noktalarını ve resimli açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.