Evinize yeni bir soluk

Evinde değişiklik yapmak isteyen bayanların dekorasyon fikirlerini herkes ile paylaşarak doğruyu aradığı görülür. Bunun sebebi kendi fikirlerini onaylayarak daha da sevebileceği bir oluştururken arkadaşlarının söylediklerinin de katkısını görecek olmasıdır. Dekorasyonun sıklıkla değiştiği bölgelerin başında oturma odası geliyor.

Çünkü çok kullanıldığı için değişiklik yapılması farklılık katıyor bireylere. Örneğin oturma gruplarının döşeme renk ve desenlerinin değiştirilmesi büyük farklılık olacaktır. Hatta bunların yerlerinin değiştirilmesi bile odanın havasını değiştirir.

dekorasyon fikirleri
dekorasyon fikirleri

Oturma odalarının değişikliğinden sonra ilk sıra ise hiç şüphesiz ki yatak odasıdır. Ebeveynlerin en özeli olarak görülen bu odanın dekorasyon zevkini de sadece bayanlar değil aynı zamanda erkekleri de ilgilendirir.

Uyandığında pozitif duygular uyandıran bir oda da uyanması ya da günün yorgunluğunu atması için dinlendirici bir oda formatında olması erkekler içinde çok önemlidir. Çünkü günün büyük bir kısmını dışarı da stresli bir hayatın içinde geçirmektedir.

Bu dekorasyon fikirlerinin yanı sıra adresine girerek, farklı tarzlarda birçok dekorasyon fikri edinebilirsiniz. Sizin için araştırılan birçok konu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

3 comments

  1. Evimin duvarları açık toprak rengi yani kodda böyle geçiyor buna en uygun mobilya rengi ve yemek takımı rengi nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.