Ev kıyafetleri

Ev kıyafetleri 2012

Ev giysileri her zaman rahat olmalı ve dayanıklı olmalıdır. 2012 ev kıyafetleri modası da yine rahat kesimlerden ve yumuşak kumaşlardan oluşuyor.

ev kıyafetleri
ev kıyafetleri

Ev kıyafetleri 2012 modelleri oldukça kullanışlı parçalardan oluşmaktadır. Ev içinde ve bahçede kolaylıkla kullanılabilecek alt ve üst parçalar vardır. Ev kıyafetlerinin yeni modelleri şık tasarımlara sahip.

ev kıyafetleri
ev kıyafetleri

Ayrıca özgür bayanların özgür ruhlarını ev kıyafetlerinden rahatlıkla yansıtabilmeleri önemlidir. Ev kıyafetleri modasında küçük ayrıntılar ile süslemeler dikkat çekmektedir. Yumuşak kumaşlar, daha rahat bir hareket imkanı sağlıyor. Şık ve kullanışlı ev kıyafetleri modası, ev harici dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir özellikler taşımaktadır.

ev kıyafetleri
ev kıyafetleri

Her yaşa uygun çizgiler taşıyan ev kıyafetleri bu yılın modası olacak gibi görünüyor. Morun hakim olduğu ev kıyafetlerinde çarpıcı renkler de kendisini göstermektedir.

ev kıyafetleri
ev kıyafetleri

Genellikle altlı üstlü takım halinde giyilebilir ev kıyafetleri modayken 2012 kış ayları pembe yün yeleklerle dolu olacak. 2012 ev kıyafetleri modasında rahatlık ön planda ancak modern tasarımlarla beraber bu rahatlık sağlanmaya çalışılmış.

ev kıyafetleri
ev kıyafetleri

Çarpıcı tasarımlarla bezeli yeni moda ev kıyafetleriyle misafirlerinizi bile gönül rahatlığıyla karşılayabiliyorsunuz.

4 comments

  1. herkes dışarda ne giyeceğini düşünür ama. dışarda olduğumuzdan çok evde oluyoruz. bu yüzden evde ne giyceğimizide düşünmeliyiz. dışardaki tanımadığımız insanlara güzel görünmeye çabalıyoruz değer verdiğimiz ailemize neden güzel görünmeyelim ki. rahat ve şık kıyafetleri tercih etmemzde fayda var. fakat erkeklere fazla seçenek sunulmuyor bunada bir el atarsanız sevinirim

  2. ben bunları evde giymeye kıyamam ki ya 🙂 evde ne olsa giyilir eşofman short falan ama ben bunları gezmeye giderken giyerim ancak 🙂

  3. aynen=) zaten moda böyle çiçekli böcekli kıyafetler. ben de böyle kıyafetleri çok seviyorum zaten. o yüzden hem evde hem dışarda giyilebilecek bişey benim için=)

  4. of çok şeker bunlar yaa 🙂 kızlar haklı. bunlar evde giyilmez. tam yazlık yaa çıtır çıtır çiçekler, cıvıl cıvıl renkler 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.