Eski Yıllardaki Oyunlar

Eski dönemlerde, diksekler yardımıyla bilgisayarlara oyunlar yüklenirdi. Şimdi ise internet üzerinden oynanan birçok flash oyun bile o dönemdeki oyunlardan çok daha kaliteli ve iyi bir yapıma sahiptir. Ancak o dönem alınan zevki sanıyorum ki günümüzdeki binlerce oyundan birtanesi bile vermemektedir.

Son zamanlarda insanların en sık tercih ettiği 3d oyunlar, eski zamanlarda yoktu. O dönemlerde insanlar 2d dediğimiz, iki boyutlu yani yandan gösteren basit oyunları saatlerce oynar ve bitirmeye çalışırdı.

oyungutan
oyungutan

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi oyun sektörüne de yansımış ve oyunlar oldukça kaliteli yapılmaya başlamış. En çok tutulan oyunlardan birisi olan araba oyunları, yediden yetmişe birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Küçük çocuklarınız için ise, oyun konusunda daha fazla fayda görmeleri için zeka oyunlarını öneriyorum. Yetişkinler içinde bulabileceğiniz bu zeka oyunlarının çocuklar için olanları, çocuğunuzun zekasını ve görme yeteneğini geliştirecektir. Eğer sizde bu kategorilerdeki oyunları oynamak ve iyi vakit geçirmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden  sitesini ziyaret etmenizi öneriyorum. Bu sitede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.