Erkeklerin en etkili silahı parfümüdür

Kadınların en etkili silahı nedir ? Diye bir soru yöneltilse muhakkak bir çok cevap ortaya çıkacaktır. Saçları, gözleri, bacakları, vs. gibi uzayan bir dünya sonuç arasında erkeklerin en etkileyici silahı nedir ? diye bir soruyla karşılaşıldığında sınırlı sayıda cevap elimize geçecektir. Aslında erkeklerin en etkili silahı parüfümüdür. Evet en etkili silah parfümdür.

erkekler ve parfüm
erkekler ve parfüm

Giyiminizde orjinal giyinmeye özen göstermiyor olabilirsiniz hatta hiçbir aldığınız üründe orjinallik aramıyor olabilirsiniz ancak parfüm deyince bir kere durup düşünmeniz gerekiyor. En son üzerinden gerçekten kaliteli bir parfüm kokusunu aldığınız insanla ettiğiniz muhabbeti hatırlayın o kişi size ne akdar sinir bozucu dahi gelse uzunca bir muhabbete gireceksiniz.

erkek parfümleri
erkek parfümleri

Bunun en temel sebebi parfümün insanın üzerinde bıraktığı etkileyiciliğidir. Şimdi birde bunu bir bayan üzerinde düşünelim ki; bayanlar erkeklere göre kokulara daha çok dikkat ederler ve ter kokan bir erkek yerine etkileyici parfüm kokusuna sahip olan erkek kesinlikle bir bayan için bir değildir. Şimdi siz düşünün silahınız ne kadar etkili ?

4 comments

  1. Ben bu parfümü daha önce kullanmıştım.Çok güzel bir kokusu var.Koklayınca kendinden geçiyorsun.Bence bu parfümde erkeklerin kullanması gerekir.

  2. neden se her konuda kadınlar daha ön planda oluyor.haydi erkekler kendimizi gösterelim ve bizlerde güzel ve etkileyici parfümler kullanalım.

  3. ben açık parfüm kullanıyorum ve gayet memnunum. çevremdeki arkadaşlarımında çok hoşuna giden kokumla gayet mutluyum=)

  4. parfüm olayı tamam erkeklerin en etkili silahlarından birisi ama parfümle erkek uyum içinde olmalı birbirlerini tamamlamalılar bence.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.