Erkek Modası’nda Feminen Etkiler

Özgürlükler çağı olarak adlandırılan bu yıllarda moda hem kadın hem de erkek giyiminde sınırları zorladı ve tabuları kırdı. Artık sokaklarda feminen kadınları da, maskülen kadınları da ve ya feminen giyimli erkekleri daha kolay görebilir olduk. 2014 yazı ile birlikte dar pantolonlar ve diz üstü şortlar ile geçtiğimiz yıllarda şaşırtan erkek modasında taytları da görebileceğiz.

Ülkemizde erkek giyiminde tayt modasının etkili olacağını düşünmek zor olsa da dünya değişiyor ve değişime ayak uydurabilen gençlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Kadınlar ve erkekler arasındaki maskülen ve feminen olgular iyice birbirine girmiş durumda. Bunun yanında bu iki cins de artık daha seksi ve cool.

Erkek Modası’nda Feminen Etkiler
Erkek Modası’nda Feminen Etkiler

2014 Erkek Modası’nda Neler Var?

Özgürlüğünü ilan etmiş moda dünyası erkeklere tayt giydiriyor ama onların çekici ve erkeksi yanlarını öne çıkarmak için de fit kesim gömlek ve spor ceketleri piyasaya sürüyor. Bu duruma ayak uydurmayı düşünen erkeklerin yapması gereken tek şey ise daha fit ve sağlıklı bir görüntüye sahip olmaya çalışmak.

Ayak bileklerinde kıvrılmış pantolon paçaları, kareli İngiliz tarzı gömlekler, desenli spor ceketler, rengarenk gözlükler, uzun askılı çantalar, papyonlar, eğlenceli desenlere sahip kravatlar bu seve erkek modasında görülen detaylar. Bu yılın renkleri ise bebe mavisi, pastel sarı, zümrüt yeşili ve her yıl olduğu gibi beyaz. 2014 yılında sokaklar rengarenk, özgür ve neşeli olacak.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.