En Güzel Oyunlar Nerede Oynanır?

Günümüzde ailelerin en büyük sorunlarından birisi çocuklarının gelişimleri ve eğitimleridir. Bu neden ile aileler çocuklarının arkadaşlarına, hangi okullara gittiklerine ve nasıl oyunlar oynadıklarına çok dikkat etmektedir.

Ancak bu etkenlerden çocukların gelişimini en çok oynadığı oyunlar etkilemektedir. Bu konuda yapılan bilimsel bulgulara göre çocukların kişisel ve karakter gelişimini en çok etkileyen unsur çocukken oynamış olduğu oyunlardan kaynaklandığı da kanıtlanmıştır. Bu neden ile uzmanlar çocuklarınızın küçük yaşlarda bol miktarda oyun oynamasını ve bu oyunlarında aileler tarafından hassas bir şekilde seçilmesi tavsiye edilmektedir.

güzel oyun
güzel oyun

Ancak son günlerde internet ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık çocukların oyunları da internete taşınmıştır. Çocukların birçok zararlı site içerisinde güvenli ve güzel oyunlar seçme imkânı ise oldukça düşüktür.

Bu yüzden öncelik ile ailelerin çocuklarına güvenle oyun oynayabilecekleri siteleri belirlemeleri gerekmektedir. Aynı zamanda da güncel ve yeni oyun çocuklar için özenle seçilmelidirler.

Bu konuda zorlanmadan ve gönül rahatlığı ile çocuklarınızın oyun oynayabileceği bazı adresler de vardır. Bu adreslerden en çok tercih edileni ise  dur.

3 comments

  1. Verdiğiniz sitede ki ben10 oyunlarını oğluma oynatıyorum. Çok hoşuna gitti. Çok teşekkür ederim.

  2. Çocukları internet oyunlarından ne yapsak uzak tutamadığımıza göre en azından bizim belirlediğimiz güvenli sitelerde oyun oynamaları daha uygun olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.