En eğlenceli oyunlar

the best games Türkçe’ye en iyi oyunlar olarak çevrilmektedir. Buradaki oyunlar internette en çok oynanan ve en popüler oyunlardır. Bu oyunları popüler yapan yine siz oyunculardır. Bu yazıyı yabancı oyun sitelerinde sık sık görürsünüz. Bundan sonra bu kelimenin ne anlama geldiğini bildiğiniz için yabancılık çekmemelisiniz.

Madem yabancı sitelerdeki yazıları açıklamaya başladık , devam edelim öyleyse. Bir çok yabancı sitede görebilceğiniz bir diğer başlıksa new games’dir. Bu da yeni oyunlar anlamına gelmektedir. En yeni oyunlar yabancı sitelerin bu başlığı altında toplanmaktadır. Bu oyunlar büyük bir çoğunluğu güzel oyunlardır. Fakat arada sırada kötü oyunlar da çıkabilir.

best games
best games

best games denildiği zaman da aklınıza en iyi oyunlar gelmelidir. Buradaki oyunlar ben10, superman, ateş ve su oyunlarıdır. Bu oyunlar bütün dünya genelinde en popüler olan oyunlardır. Bunları oynarken vaktin nasıl geçtiğinin farkına varamamanız çok normaldir.

Aynı zamanda bu oyunlar bağımlılık yaparlar. Bu yüzden çocuklarınızı sık sık kontrol etmelisiniz. Bu tür başlıklar bulunan bir site arıyorsanız eğer hemen adresini ziyaret edin.

3 comments

  1. Biraz oynayayım dedim kardeşim gördü ve siteden hiç çıkmıyor. 😀 Ne yapacağımı bilemedim. Teşekkürler cidden bağımlılık yapıyor site. 🙂

  2. Gülay gerçekten dediğin kadar var. Güzel oyunlar var. Özellikle elbise giydirme oyunları çok iyi. 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.