Dünyanın En Büyük ve En Hızlı USB Belleği Kingston’dan Geliyor

Dünyanın önde gelen bellek üreticilerinden biri olan Kingston rekor bir USB bellek üretimi için olları sıvadı. Kingston’ın üzerinde çalıştığı bu model daha önce eşi ve benzeri görülmemiş özellikler taşıyor ve hem hızlı hemde kapasiteyi sadece bir parmak boyuna sığdırma gibi özellikler taşıyor..

Firmanın HyperX Predator ismini verdiği bu USB belleğin hafızası tamı tamına 1 TB. Kingston’un bu kadar büyük kapasiteyi bir parmak boyunda olacak olan USB belleğe sığdırması şaşırtıcı bulunurken, bir ilkide başaracak. USB 3.0 teknolojisi kullanacak olan Hyperx Predator, saniyede 240 MB okuyup 160 MB yazabilme özelliklerine sahip. Hız ve kapasiteyi bir araya getirerek dikkatleri üzerine toplayan Kingston’un USB belleğinin piyasaya çıkış tarihi tam olarak bilinmesede 2013’ün ilk çeyreğine kadar satışa sunulacak olmasıda iddialar arasında yer alıyor.

Kingston adeta USB’ler üzerinde devrim etkisi oluşturacak bir işe el atıyor. Neler olacak bilinmez ama Kingston bu işte başarılı olursa dünyayı büyük derecede etkileyecek gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.