Doğan Online idefix’i Satın Aldı

İdefix, ülkemizin en önde gelen e-ticaret sitelerinden biridir. Bu alanda verdiği ilk hizmetler doğrultusunda büyük bir kullanıcı kitlesine kavuşan İdefix, son dönemde satışı ile ilgili haberlerle gündeme gelmiştir. Bu süreç devam ederken satışla ilgili duyumlar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Son alınan duyumlardan birisi de Doğan Online tarafından alındığı yönünde.

idefix
idefix

İdefix, sabit kullanıcılarının fazlalığıyla dikkat çeken bir e-ticaret sayfasıdır. Özellikle e-kitap alanında ülkenin en önde gelen firmalarından biri olduğu aşikârdır. Daha önce verilen hizmetlerden ötürü belli bir kalite standardını aşmayı başaran İdefix, bu sayede kalıcı kullanıcılara kavuşmuştur. İdefix kullanıcıları da dolayısıyla bu süreci yakından takip ediyor.

İdefix kullanıcılarının en merak ettiği konu da verilen hizmetlerin ne yönde değişeceği. Birçok kullanıcının ortak yorumu İdefix’ in aynı düzeyde yayın yapması yönünde.

Doğan Online, İdefix’i satın alırsa çok önemli bir oluşumu daha bünyesine katmış olacak. İdefix’ in satış sürecinde yaşananlar, tam bir bilgi vermemize engel olsa da bu satışın %90 gerçekleştiği yönünde bir söylemde bulunabiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.